Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chocolate_Cookie

Zaburzenia odżywiania

Polecane posty

Hej, 

Czy są tutaj jakieś dziewczyny (chłopcy również), którzy chorują na zaburzenia odżywiania? Wszelakie zaburzenia. Anoreksja, bulimia, konpulsywne objadanie... Generalnie wszystkie osoby, które walczą ze sobą i że swoim ciałem, aby w końcu być idealnym. Które nie akceptują siebie. Ktore chcą z tego wyjść. 

Nie mam na papierku stwierdzonych zaburzeń odżywiania. Ale od ok. 3 lat głodzę się, obzeram i kompensuje. W pewnym momencie zaczęłam się przeczysczac i wymiotować. Od pewnego czasu jest lepiej. Nie głodzę się, ale nadal miewam napady. Wymiotuję bardzo rzadko, o wiele rzadziej niż kiedyś. Ostatnio parę dni temu. Moje zaburzenia nie są tak zaawansowane jak wielu innych osób. Ale chociaż troszkę wiem, jak mogą się czuć i co mogą przezywac. Właśnie w tej chwili ktoś jest w trakcie swojego napadu, ktoś inny wymiotuję nad kiblem, ktoś wyjada nie swoje słodycze... 

Chciałabym poznać takie osoby i wspierać się wzajemnie w wyjściu z tego bagna. Myślę że moglibyśmy razem stworzyć coś w rodzaju grupy wsparcia. 

Edytowano przez Chocolate_Cookie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×