Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdalenka123

Telefon przestał się ładować. Dlaczego? I jak zgrać z niego w takiej sytuacji dokumenty?

Polecane posty

Mam samsunga galaxy a 70 dopiero od kilku miesięcy. Dzisiaj córka podłączyła sobie mój telefon bo było mało procent baterii, a chciała sobie pograć no i telefon naładował się do 56%. Chcialam go podładować i telefon już się nie ładuje. Ładowarka jest ok. Sprawdzilam kilka ładowarek, inne telefony się ładują jednak mój nie. Wejście w środku jest czyste, ta płytka siedzi w telefonie stabilnie i prosto, telefon nie był zalany ani nic. Co to może być w takim razie? Córka mówi że jej nie upadł, może miała za bardzo napięty kabelek? Chcoaiz mówi że nie. Włączałam i wyłączałam telefon, zoptymalizowałam go, nic dzisiaj nie było ściągane ani nic. Mogę dać go do serwisu ale jak mam zrzucić wszystkie dokumenty? Mam tam bardzo ważne notatki na studia. Telefon nie obsługuje ładowania bezprzewodowego. Już sprawdziłam. Telefon aktualnie wyłączyłam, jest 40% bo tak jak wspomniałam bardzo ważne są dla mnie te notatki. 

Co radzicie? To bardzo dla mnie ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Magdalenka123 napisał:

Mam samsunga galaxy a 70 dopiero od kilku miesięcy. Dzisiaj córka podłączyła sobie mój telefon bo było mało procent baterii, a chciała sobie pograć no i telefon naładował się do 56%. Chcialam go podładować i telefon już się nie ładuje. Ładowarka jest ok. Sprawdzilam kilka ładowarek, inne telefony się ładują jednak mój nie. Wejście w środku jest czyste, ta płytka siedzi w telefonie stabilnie i prosto, telefon nie był zalany ani nic. Co to może być w takim razie? Córka mówi że jej nie upadł, może miała za bardzo napięty kabelek? Chcoaiz mówi że nie. Włączałam i wyłączałam telefon, zoptymalizowałam go, nic dzisiaj nie było ściągane ani nic. Mogę dać go do serwisu ale jak mam zrzucić wszystkie dokumenty? Mam tam bardzo ważne notatki na studia. Telefon nie obsługuje ładowania bezprzewodowego. Już sprawdziłam. Telefon aktualnie wyłączyłam, jest 40% bo tak jak wspomniałam bardzo ważne są dla mnie te notatki. 

Co radzicie? To bardzo dla mnie ważne. 

No i zdecydowanie za dużo jest tych notatek żeby je wysłać np na meila. Są one w formie zdjęć i jest ich mnóstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Magdalenka123 napisał:

Nie. Wszystko jest na pamięci telefonu 

Zaloguj się na konto Google z innego urządzenia i zobacz co jest zabezpieczone na koncie. Jeśli to zdjęcia i masz w ogóle konto Google to powinny być zgrane automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie, podłącz telefon kablem USB (tylko nie tym od ładowarki) do komputera, wybierz na telefonie transmisję danych i zgraj co chcesz. To zajmie chwilę. Baterii spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nemetiisto napisał:

Zaloguj się na konto Google z innego urządzenia i zobacz co jest zabezpieczone na koncie. Jeśli to zdjęcia i masz w ogóle konto Google to powinny być zgrane automatycznie

Laptop nie czyta mi telefonu. Już dzwoniłam do serwisu i pierwsze co tam zrobią o ile zrobią to przywrócą ustawienia fabryczne. Jestem teraz na swoim starym telefonie i jestem zalogowana na tym samym koncie. Jednaknigdy z tego nie korzystałam. Sprawdzialm tylko ze mam wykorzystane 0%miejsca na przechowywanie danych. Rozumiem że można jakoś zgrać zdjęcia typowo na konto Google i odczytać je sobie na innym telefonie? Jak to zrobić? Przepraszam, ale mimo młodego wieku jestem dość zielona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Magdalenka123 napisał:

Rozumiem że można jakoś zgrać zdjęcia typowo na konto Google i odczytać je sobie na innym telefonie? Jak to zrobić? Przepraszam, ale mimo młodego wieku jestem dość zielona. 

W Szajsungach różnie z tym jest. Jeśli chcesz zrobić to manualnie, na już to po zalogowaniu telefonu do konta Google zaznaczasz folder że zdjęciami i w prawym, górnym rogu wybierasz z menu: "wyślij do" i wybierasz Google Zdjęcia. Dobrze byłoby, żeby telefon był podpięty do Wi-Fi. Zgra zdjęcia w ciągu kilku minut na konto Google. Będziesz je mieć w chmurze. Później łatwo możesz ściągnąć spowrotem do telefonu.

Jest też opcja synchronizacji i ona powinna być ustawiona nas stałe, żeby właśnie uniknąć takich akcji ale jak już pisałem, Szajsungi różnie to mają zrobione. W niektórych nie działa w ogóle. Trzeba w menu wejść w taka opcję, gdzie ustawia się synchronizację. Można kliknąć synchronizuj teraz ale pewniejszy jest pierwszy sposób. Tylko musisz po kolei, folder po folderze wysłać do zdjęć Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już wyślesz wszystkie foldery i zostanie baterii, wówczas możesz pobawić się w ustawienie synchronizacji i zsynchronizować wszystko ręcznie. Po powrocie z serwisu i zalogowaniu na konto wszystko wróci do telefonu automatyczne. Kontakty, zdjęcia, wiadomości itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×