Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 222

Nie wiem jak spełnić prośbe mojej dziewczyny

Polecane posty

Moja dziewczyna poprosiła mnie czy mógłbym zapoznać jej najlepszą koleżankę z którymś z moich kolegów, bo moja dziewczyna mówiła że ona jest bardzo samotna i nie chcę by jej koleżanka szukała po stronach randkowych by nikt jej nie zranił

Obiecałem że w ciągu kilku dni pogadam z którymś z moich kolegów ale mam problem, ogólnie dlatego że głupio mi tak naglę do kolegi powiedzieć by nagle sobie pisał z dziewczyną której kompletnie nie zna a też nie wiem jak zacząć. Nigdy nie gadałem i nie gadam z kolegami o takich sprawach, kilku z nich jest z związkach a więc odpadają ale też mi głupio bo z kolegami zawszę gadamy np o piłce nożnej lub żartujemy i tak dalej a jeszcze od czasu tych restrykcji różnych nie widziałem ich od marca bo mieszkają trochę dalej a tak naprawdę jedynie to z moją dziewczyną się spotykałem i rodziną tak jak kuzyni i tak dalej ale oni są za młodzi.

Nie wiem bo z tymi kolegami którzy nie mają dziewczyny, którzy myślę byli by idealni nie jestem aż tak bliski jak kiedyś i głupia taka rozmowa by była że był napisał "cześć (jego imię)" i zamiast pytać co u niego to od razu mówić i pytać się czy chcę poznać sobie dziewczynę czyli najlepszą koleżankę mojej dziewczyny

Po prostu tak głupio ale muszę jeszcze przed Świętami i nie wiem jak to nawet zrobić i od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszaj się... ta koleżanka może nie chcieć pomocy : ) a Twoja dziewczyna być może jest nadgorliwa, sobie chłopaka znalazła i wystarczy .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×