Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paulina Hamerlak

Skarpetki, pończochy, rajstopy

Polecane posty

Jeżeli zakładacie pończochy to bardziej samonośne czy do paska?
Jeżeli zakładacie rajstopy to kolorowe czy standardowe, grubsze czy cieńsze?
Jeżeli zakładacie skarpetki to bardziej długie czy stopki, kolorowe czy stonowane?
Jaki firmy najczęściej goszczą u was w domach?
Przy zakupach kierujecie się tylko ceną czy inne aspekty są również ważne?

Chciałam zapytać jakie teraz są trendy, reaktywowaliśmy z chłopakiem rodzinny sklep, który przez pewien czas był zamknięty, właśnie z takim asortymentem, ale nie wiemy czym najbardziej bylibyście zainteresowani, dlatego chciałam zapytać Was o zdanie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć wszystko. Ludzie są bardzo różni, każdy woli coś innego, każdy ma swój styl. Ja np jestem za prostotą. Rajstop w ogóle nie lubię, jak muszę, zakładam cienkie cieliste, tak żeby ich widać nie było. Ze skarpetami też różnie, czasami stopki, czasami długie, czasami jednokolorowe czasami kolorowe, zależy od butów i stroju. Firmy bardzo różne, zależy co się spodoba. Dla mnie cena jest ważna, nie mogę sobie pozwolić np na spodnie za 300 zł czy buty za 500 zł. Wolę mieć taniej a więcej 🙂

Z własnych obserwacji stwierdzam że najlepiej sprzedające się sklepy to takie, w których jest w miarę tanio i jest spory wybór. Oczywiście fajnie też jak  można kupić coś lepszego, markowego. Także moja rada, więcej rzeczy tanich i różnorodnych plus parę fajnych markowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rajstopy, czarne zazwyczaj, cieńsze. Zazwyczaj do spódniczki i trampek, rzadziej do ...enki. Często robię taką stylizację,że bluzka z długim rękawem, spódniczka skórzana, rajstopy i trampki. W lecie może być koszulka z krótkim, czy późną wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście najlepiej mieć wszystko. Ja też mam choć w rajstopach czy pończochach czuję się niekomfortowo. Mam wrażenie jakby coś zaciskało mi nogi. Najlepiej  się czuję w skarpetkach. Lubię krótkie , czarne lub białe z jakimś rysunkiem. Ostatnio zamówiłam przy okazji innych zakupów , w sklepie Cross Jeans czarne skarpetki z obrazkiem ananasa. Jestem z nich zadowolona. Są bawełniane, dobrze trzymają się stopy, która się w nich nie poci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samonośne, nie ubieram rajstop tylko pończochy cienkie, jednokolorowe stopki, wiekszość zara, PrettyLittleThing,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zgadzam się że jednak warto mieć wszystko chociaż nie każdy musi, jak skarpetki to normalne sportowe stopki, zależy jeszcze od sytuacji bo czasem trzeba takie rajstopowe założyć ale rzadko, pończochy tylko samonośne ale zakładane może 3/4 razy w roku na jakąś okazje, jednak obojętne mi są bo bardziej jestem za rajstopami, z rajstop to normalne klasyczne bez żadnych wzorków i udziwnień 🙂 także podsumowując, uważam ze warto mieć wszystko nawet gdybys miała to założyć raz na ruski rok, niewiadomo kiedy ci się przyda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie noszę pończoch w ogóle.
Noszę rajstopy całą zimę i prawie całą jesień. Najczęściej są to grubsze rajstopy z mikrofibry (60 - 100 DEN), a także bawełniane. Jeśli chodzi o te grubsze to dominują tutaj stonowane kolory: czarne, szare, brązowe, białe, granatowe, bordo. Przy cieńkich rajstopkach (40 DEN) mam przeróżne kolory i zakładam je na jesień.
Skarpetki noszę praktycznie wszytkie rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×