Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej .Mam 2 dzieci. Ale szczerze mówiąc dopiero po urodzeniu drugiego syna moje cykle wyglądają wyraźnie i są regularne. Przyszłam z pytaniem o owulacje. Miesiączka zaczyna mi się zawsze 29. Cykle mam 30 dniowe. Okolo 1 w nocy dnia 11 grudnia kochałam się z moim mężem(do końca), tego samego dnia około 22 zaczął mnie strasznie boleć jajnik aż zginałam się z bólu. (zawsze 11lub 12 mam właśnie takie bóle) utrzymywało się to cały następny dzień i pół drugiego dnia. Po 2 dniach dostałam bardzo gęstego śluzu tam w środku,jak twarożek, nie był taki gładki aż myślałam że to infekcja, ale to nie było to . Po 4 dniach od bólu miałam jedno porządne ukucie w podbrzuszu jak już miałam ten gęsty śluz.  Teraz od 2 dni  mam kremowy i już nie taki zbity. Bolą mnie bardzo piersi od wczoraj. Ogólnie spać mi się chce, mam pobolewanie pleców i czasem ciągnięcie w brzuchu. Wczoraj wzięłam pastylkę do sysania miętową i mnie mdliło, nie wiem od czego . Nie miałam tak przy poprzednich ciążach, wtedy tak nie obserwowałam się i nie wiem jak to powinno wyglądać. Ogólnie chciała bym być w ciąży ale nie staramy się o to intensywnie. Bez pomiaru temperatur i wykresów.  Tak wpisywałam sobie w kalendarzyk na jakiejś stronie kiedy powinnam mieć owulacje to wyszło że 14/15.. Ale wtedy miałam bardzo gęsty śluz a bóle miałam szybciej.  Co myślicie o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że aktualnie mogę Ci zaproponować wróżbę z fusów, szklanej kuli lub tarota...

Jesteś dopiero w momencie kiedy powinno potencjalnie dojść do zagnieżdżenia, więc wszelkie objawy są raczej urojone - niby się nie staracie, ale podświadomie ciśnienie na dziecko masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn objawów żadnych nie mam bo wiadomo że za wczesnie. Dziwią mnie tylko te ciagniecia  brzucha tak jakbym w dół i ból pleców na dole tylko po jednej stronie. No i inny śluz 2 dni po tych bólach owulacyjnych, którego wcześniej nie miałam. Częste zmęczenie to może być również od braku słońca. To może świadczyć o zagnieżdżeniu? Tak ja bardzo bym chciała dziecko, mąż tak podchodzi do tego że jak będzie to będzie dlatego nie kochamy się centralnie w dniach płodnych każdego miesiąca. Akurat w tym miesiącu tak wypadło że kochaliśmy się i tego samego dnia w nocy dostałam bóli owulacyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim nakręcaniem robisz sobie krzywdę. Odpuść sobie i poczekaj do miesiączki, wcześniej mogą być to objawy nawet ciąży biochemicznej i co w takim wypadku? Nikt Ci tutaj nie da gwarancji, nawet jeśli u kogoś takie dolegliwości zakończyły się pozytywnym testem, nie oznacza, że u Ciebie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×