Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mimi Taka sobie

Chyba tylko do les

Polecane posty

Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Ja może ostatnie 5 lat aż tak ciegawego życia nie miałam chociaż zdarzało się iść na koncert albo do clubu raz w miesiącu no i do pracy codziennie a teraz od marca to w tym domu jak zahibernowana siedzę 

Najważniejsze jest to żeby gdziekolwiek wychodzić, szczególnie z fobią. Możliwości są ograniczone ale warto się czasem zmusić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bennie1 napisał:

Najważniejsze jest to żeby gdziekolwiek wychodzić, szczególnie z fobią. Możliwości są ograniczone ale warto się czasem zmusić. 

Ja jeżeli o to chodzi to już nie nie biorę leków i normalnie wychodzę nie odczuwam w ogóle tego co wcześniej , ale brakuje mi normalnego życia , pracy i imprez czasami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Ja jeżeli o to chodzi to już nie nie biorę leków i normalnie wychodzę nie odczuwam w ogóle tego co wcześniej , ale brakuje mi normalnego życia , pracy i imprez czasami 

Ile można żyć w takiej wegetacji proszę Cię... Każdemu normalnemu człowiekowi brakuje nowych bodźców, przygód, nawet w formie normalności. Interakcji z kimś kogo jeszcze nie znamy albo znamy tylko na co dzień nie przebywamy. Tak jak w pracy. Nawet największy introwertyk dostaje pier’dolca przez rutynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Ja spałan 3 godziny , czuje się jak wór ziemniaków 😄

Ile można żyć w takiej wegetacji proszę Cię... Każdemu normalnemu człowiekowi brakuje nowych bodźców, przygód, nawet w formie normalności. Interakcji z kimś kogo jeszcze nie znamy albo znamy tylko na co dzień nie przebywamy. Tak jak w pracy. Nawet największy introwertyk dostaje pier’dolca przez rutynę. 


Przepchane i odpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBirdy napisał:

Ja tam o genitaliach transow nie chce rozmawiac. No chyba ze masz prywatne doświadczenia z takiego seksu to chetnie poczytam. 

Nie mam tak ekstremalnych doświadczeń. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×