Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Izuniaaa

Dlaczego On tak sie zachowuje

Polecane posty

Witam wszystkich na forum 🙂 Mam nadzieje, ze po Świętach u Was ok? Mam do Was pytanie z tego typu dziwnych/ głupich/ niemądrych pytań 😛 ale co zrobić czasem i takie trzeba zadawać żeby było weselej 😉  otóż pracuje po sąsiedzku z pewnym chłopakiem   (oboje mamy po 33 lata, tak, tak nastolatkami już nie jesteśmy 😛 ) ten chłopak dziwnie zachowuje co najmniej dziwnie wobec mnie. Juz jakiś czas temu zaprzestał mówić mi dzień dobry, ale spoko szanuje to. Nigdy ze soba nie rozmawialismy, ale jego zachowanie jest conajmniej dziwne. Z daleka jak mnie widzi, u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Izuniaaa napisał:

Nigdy ze soba nie rozmawialismy, ale jego zachowanie jest conajmniej dziwne.

Skoro nigdy że sobą nie rozmawialiście to skąd pomysł, że jego zachowanie ma związek z Tobą? Może np. ma depresję albo inne problemy, przez co jest zwyczajnie niemiły?

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usmiecha sie, gdy jest w poblizu odwraca sie. Czasami otwiera szeroko buzie i oczy na moj widok, czasami nerwowo przelyka  ślinę, nerwowo zaciska dlonie, czasami glupkowato usmiecha sie, a czasami odwraca sie, a czasami zwyczajnie udaje, ze nie widzi. Ostatnio natkneli sie w sklepie na siebie i oto dziwna reakcja popatrzylismy na siebie okolo minute, po czym On odwrocil sie na piecie i odszedl szybkim krokiem. Nie rozumiem takich zachowan. Co to wedlug Was moze znaczyc? Kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koles mysli, ze jestem jakas napalona i probuje dac mi znac< ze mnie nie chce??? Prosze o madre odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wariata nieidealnego: Ja nie mam nadziei na związek z nim. Nie znam człowieka, zastanawiam się tylko skąd bierze się jego zachowanie wobec mnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Izuniaaa napisał:

zastanawiam się tylko skąd bierze się jego zachowanie wobec mnie

A ja zastanawiam się skąd bierze się Twoje przekonanie, że to zachowanie tylko wobec Ciebie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami widzę jak rozmawia z innymi Paniami i jest Ono normalne. Nie stosuje żadnych głupich uśmiechów, nie odwraca się. No nie wiem, może On jest dziwny, a ja odbieram to inter personalnie wobec siebie 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×