Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mixowa

Ból w okolicy pępka

Polecane posty

Witam mam dziwne bóle w okolicy pępka, ogólnie jest to klocie przy kucaniu lub leżeniu na płasko i podnoszeniu prawej nogi do góry ból się nasila. Nie ma go przy kaszlu lub parciu. Ostatnio miałam usg jamy brzusznej wszystko wyszło ok jak i również miałam gastroskopię która wyszła wynikiem przepuklina wślizgiwa przełyku oraz zapalenie błony śluzowej żołądka . Miał ktoś takie dolegliwości pepkowe ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mixowa napisał:

Miał ktoś takie dolegliwości pepkowe ? 

Czasem miałem dziwny dyskomfort okołopępkowy. Podobnie jak u Ciebie. Też się zastanawiałem czy wszystko w porządku. Działo się to jednak na tyle rzadko, że o tym zapomniałem.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Czasem miałem dziwny dyskomfort okołopępkowy. Podobnie jak u Ciebie. Też się zastanawiałem czy wszystko w porządku. Działo się to jednak na tyle rzadko, że o tym zapomniałem.

Bardzo dziwny dyskomfort ponieważ czuje kłucie gdy tylko z prawej strony pępka i nad jak kucam oraz na siedząco także podnoszę nogę prawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mixowa napisał:

oraz na siedząco także podnoszę nogę prawa 

To mogłoby sugerować zapalenie wyrostka ale żeby bolało koło pępka to jeszcze nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

To mogłoby sugerować zapalenie wyrostka ale żeby bolało koło pępka to jeszcze nie słyszałem.

Tez właśnie tak myślałam ale co najśmieszniejsze wzięłam nospe i przeszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×