Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam mam 15, za 3 tygodnie 16 lat. Sex uprawiałam 4 dni temu (25.12.2020), oczywiście w gumce, chłopak nie doszedł we mnie, okres miałam ostatni raz równo miesiąc temu, od dzisiaj (29.11.2020). Wydaje mi się, że moje miesiączki są na ogół nierówne, jednak strasznie się boję. Chce dodać, że mam bardzo wycieńczony organizm, zażywam dużo, różnych substancji, jak amf,meta,oxy,morfina,mdma,dopalacze oraz duzo palę, nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ tez na to, jednak chciałam dodać. Czy jest możliwe, że zaszłam w ciąże czy to tylko paranoja. BŁAGAM O POMOC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test zrób, to się dowiesz. A tak w ogóle, to może zadbaj o siebie, bo od takich substancji to organizm wyniszczony. Możesz dla pewności sprawdzać owulację na podstawie poziomu lh w ślinie na testerze owulacyjnym. Generalnie z tego co napisałaś, to marne szanse na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej paranoja, ale nie zaszkodzi kupić w aptece test ciążowy i sprawdzić. Możesz też korzystać podczas seksu z ochrony w postaci błony dopochwowej. Nie będziesz się martwić czy facet na gumę

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo młoda, więc polecam sobie wejść na portal naturalna płodność i poczytać. Z tego co piszesz, to organizm możesz mieć wyniszczony i trzeba się pilnować

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze stresu nie możesz dostać okresu. Swoją drogą nie powinnaś brać narkotyków bo to jest zło nie sprowadzą Cię na dobrą drogę i trochę za szybko zaczęłaś współżycie ale to tylko moje zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×