Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwojaMuuza

Ej Kulfoniku

Polecane posty

2 minuty temu, Kulfon napisał:

Ale że co?

Ze piszesz co ci slina na język przyniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kulfon napisał:

Nadal piszę co mi ślina na palce przyniesie. Niestety.

Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Дядя Стёпа napisał:

A tobie wciąż zdarza się o mężu zapomnieć, ladacznico? 😎

Miss Lady czyli sklepowa piękność 🙂 dobrze, że ty nie dajesz jej o sobie zapomnieć. Wychodzi na to że oboje macie krótką pamięć tylko długie członki. palcowe i ustne. W sam raz na duet damsko-damski bo obydwoje do jednej nogawki się nie pomieścicie. 🙂 ech życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie na dole jedna ulicznica mieszkaa o 3.20 w nocy ma takie skurcze jajników że wywala ją w kosmos. pod jej sufit a pod moją podłogę. za młodu pewnie jak uprawiała miłość to nie dziwota że Twardowski wylądował na Księzycu. Z taką Babą sam diabeł by nie wytrzymał, Elu Starość nie radość. Oby tylko nigdy Kok ci nie opadł i zawsze hardo mierzył w górę ku Zwyciestwu Elu ehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Дядя Стёпа napisał:

Jeżeli choć przez sekundę pomyślałeś, że to ja jestem tym nieszczęśnikiem, to nie myśl więcej. 😎

Wiesz co moja sekunda to nie twój voltomierz panie ryzyk fizyk 🙂 możesz se mierzyć napięcie przedmiesiączkowe na wybranej grupie kobiet. Wiesz co za dużo to w moją dziurę i tak nie trafisz mimo że zacnych ona rozmiarów. nie twoją głowa, więc nie poświęcaj jej aż tyle uwagi 🙂 pewnie masz swoich myśli miliony i co z tym zrobisz? może formę darowizny? bo na intercyzę cię nie stać 🙂 Kotuś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stiopa, jeden bąbel w twoim szampanie nie nobilituje cię do nazywania wszystkich oszołomami. Nie zakładasz, że ktoś pije inne trunki 😉 Albo nie pija ich w ogóle. zmień se język na programista 24 i nie racz prawicy swoją wykształconą lewackością. tak Elżbietu, dziękuję że się ze mną zgadzasz, ale przez ten destylat w kiblu coś niemrawo zachodzisz w reakcję ze scianą 😉 nie wypada wszak weekend . prosektoria i koronorzey pracują pod parą ale od poniedziałku ehehe masz jeszcze szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Дядя Стёпа napisał:

Oho, jakieś zaburzenia emocjonalne? Nara typie i pisz do dupy, a najlepiej ze źródłem swoich problemów. 😄

Stopa ta hiena z loniakami na łbie to tez twoje wcielenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×