Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz2209

Powrót do Ex

Polecane posty

Kilka dni temu wróciłem do kobiety z którą byłem przez 4 lata. Rozstaliśmy się w sierpniu bo od dobrych kilku miesięcy nam się nie układało. Nie potrafiliśmy się dogadać a i w łóżku był dramat. Chwilę przed rozstaniem doszło do tego że musiałem kupić tabletki na erekcje bo nie czułem nic, nie potrafiła mnie w żaden sposób podniecić.Myślicie że powrót do siebie to dobra decyzja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, Mateusz2209 napisał:

Kilka dni temu wróciłem do kobiety z którą byłem przez 4 lata. Rozstaliśmy się w sierpniu bo od dobrych kilku miesięcy nam się nie układało. Nie potrafiliśmy się dogadać a i w łóżku był dramat. Chwilę przed rozstaniem doszło do tego że musiałem kupić tabletki na erekcje bo nie czułem nic, nie potrafiła mnie w żaden sposób podniecić.Myślicie że powrót do siebie to dobra decyzja? 

 Myślę, że nie jest ważne co my myślimy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 3310 napisał:

Kochasz?

Ostatnio znajomy zadał mi to samo pytanie. Oczywiście odpowiedziałem że kocham po czym on stwierdził że mowie to jakby miał do głowy wbita regułke. Przez te kilka miesięcy po rozstaniu była obecna w moim życiu inna kobieta do której mam ogromną słabość. Gdy mowiłem jej że wracam do Ex to słowa ledwo przechodziły mi przez usta. Teraz mam już ogromny mętlik w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, 3310 napisał:

Możliwe, że kolega ma rację?

Teraz już sam nic nie wiem. Nie jest chyba normalne żeby kochając kogoś mieć aż tak dużą słabość do drugiej kobiety.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mateusz2209 napisał:

Teraz już sam nic nie wiem. Nie jest chyba normalne żeby kochając kogoś mieć aż tak dużą słabość do drugiej kobiety.  

Niezbadane są uczucia i emocje. Można kochać i nie być razem, można uprawiać seks z przypadkowymi ludźmi a myśleć o jedej jak i można się nie lubić a być razem. Może jesteś w takim wieku, że nie wiesz o co ci chodzi w życiu i sie gibasz w rozkroku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×