Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasialka

Od czytania artykulow boje sie ze jestem w ciazy

Polecane posty

Więc mam 17 lat i ostatnio, tydzien temu po raz pierwszy wspolzylam ze swoim chlopakiem ,oboje tego chcieliśmy i ja mialam wtedy dni nieplodne i oczywiście robilismy to w gumce. Jutro natomiast mam dostać okres i trochę sie boje ze go nie bedzie , przez ostatnie 5 dni mam straszne wahania nastroju , zwiekszyl mi  sie apetyt ,  caly czas mnie boli podbrzusze , momentami mam mdłości ale nie wymiotuje i  wczoraj doszły brązowe plamienia. Sama nie wiem czy powinnam sie martwić czy nie a od czytania różnych artykułów w Internecie boje sie ze moge byc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w ciąży a te objawy sobie wmawiasz, nawet jakbyś była to tak wcześnie nie ma żadnych objawów

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zgadzam się z poprzedniczką, może wybierzcie bardziej skuteczną metodę antykoncepcji ? ja stosuje diafragma caya, wkładkę silikonową i czuje się pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde dopiero zaczynamy nasze życie seksualne i zapisałam sie juz do ginekologa i póki co myslalam nad tabletkami, ponieważ te wymienione metody nie sa mi znane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te objawy wskazują na pojawienie się okresu... Ciąża jest mało prawdopodobna... Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie na początku swojej drogi to stosuj dwie metody antykoncepcji na raz... Np prezerwatywa + stosunek przerywany... A gdy poczujesz się pewniej to wtedy zmień te metody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×