Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julita7557

e-sklep z butami

Polecane posty

Hej dziewczyny, w związku z tą całą covidową rzeczywistością w kwestii zakupów niemal całkowicie przeniosłam się na zakupy internetowe. Mam kilka fajnych sklepów z ciuchami i bielizną, ale nie znalazłam nic sprawdzonego dla butów. Szukam jakichś fajnych szpilek dla siebie. Patrzyłam na podobne propozycje z innych tematów, ale większość tematów jest „leciwa”. Możecie polecić jakiś fajny sprawdzony sklepik z butami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupować na e-obuwie, fajne buty, a jak nie pasują bezproblemowo można oddać, uczcie podchodzą do kupującegp  😉 Ja kupuję przez Picodi, a teraz jest do 20% cashbacku 😉 Wystarczy się zalogować my.picodi.com/pl/sign-up?registration=1044 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie buty możesz kupić w sklepach, które nie są typowo obuwnicze. Np. w sklepie cross jeans, ktory nastawiony jest głównie na ubrania, kupiłam buty. Sportowe sneakersy. Wyższe i wiązane. Całe białe a cholewka zakończona jest bawełnianym kawałkiem materiału w paski. Wykonane są ze skóry ekologicznej. Łatwo sie czyszczą. są bardzo wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e-obuwie spoko do wszystkich butow, bo tam nie ma fejków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×