Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wariatka92

Facet i choroba

Polecane posty

Spotykam się z facetem który choruje na padaczkę. Podoba mi się chociaż ma też mnóstwo wad, ale się boję. Sama choroba mi nie przeszkadza ale dowiedziałam się że w wielu przypadkach ta choroba może być dziedziczna, dlatego boję się że mogą ją dziedziczyć dzieci. Szczególnie że w jego rodzinie są osoby które maja problemy neurologiczne, a rodziny od strony matki nie znam bo poszła w tango z innym jak byl mały i się prawie nie widują. 

Żyjecie w takich związkach gdzie wasz partner choruje na jakąś chorobę i jak sobie z tym radzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że padaczka nie jest tragedią (widziałam trochę ataków w życiu), są leki. Padaczkę mają również dzieci nieobciążone wywiadem, nigdy nie wiesz jak będzie. Wszystko zależy kim on dla Ciebie jest. Jeśli to związek ku chwalę ojczyzny to poszukaj zdrowszego materiału na ojca, jeśli go kochasz to jakie to ma znaczenie.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wariatka92 napisał:

Spotykam się z facetem który choruje na padaczkę. Podoba mi się chociaż ma też mnóstwo wad, ale się boję. Sama choroba mi nie przeszkadza ale dowiedziałam się że w wielu przypadkach ta choroba może być dziedziczna, dlatego boję się że mogą ją dziedziczyć dzieci. Szczególnie że w jego rodzinie są osoby które maja problemy neurologiczne, a rodziny od strony matki nie znam bo poszła w tango z innym jak byl mały i się prawie nie widują. 

Żyjecie w takich związkach gdzie wasz partner choruje na jakąś chorobę i jak sobie z tym radzicie ? 

''choroba może być dziedziczna'' zależy jakie ma podłoże. Można zrobić badania genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×