Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MłodaCzarna

Sex z 50-60 latkiem/latką

Polecane posty

Ciekawi mnie czy Panowie w tych przedziałach wiekowych byli by zainteresowani igraszkami z 22 latką i ile taka przyjemność może kosztować nigdy tego nie robiliśmy z Partnerem aczkolwiek on nie ma nic przeciwko gorzej ze mną. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że trójkąt? i to jeszcze z dziadkami? jprdl, ludziom się znudziła normalność... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Nawet gdybym teoretycznie był wolny, to mocno bym się musiał zastanawiać, czy brać się za dziewczynę w wieku mojego syna. Chyba jednak to by było zbyt stresujące...

Dla niej. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MłodaCzarna napisał:

Ciekawi mnie czy Panowie w tych przedziałach wiekowych byli by zainteresowani igraszkami z 22 latką i ile taka przyjemność może kosztować nigdy tego nie robiliśmy z Partnerem aczkolwiek on nie ma nic przeciwko gorzej ze mną. ☺️

robisz rozeznanie rynkowe odnośnie sensowności zostania prostytutką a partner Twoim alfonsem. Jak popatrzysz na roksie to dowiesz się, że od lat jest krucho (nie ma podwyżek) i ceny wahają się zazwyczaj 200-500 zł za godzinie w przypadku pań młodych i 100-300 w przypadku pań 40+

Oczywiście, że jeśli jesteś młoda i atrakcyjna to znajdziesz 60 latka, który zapłaci ci za seks ale ogłoś się na roksie ale nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×