Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, czy uważacie że stosunek przerywany z prezerwatywą jest bezpieczną metodą antykoncepcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerywany z prezerwatywą tak , bo jeśli bez to różnie to bywa ale też bez nie udało mi się zapłodnić 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FanNaturyzmu napisał:

Przerywany z prezerwatywą tak , bo jeśli bez to różnie to bywa ale też bez nie udało mi się zapłodnić 🤭

No wlasnie, nigdy nie odważyłam się na sam stosunek przerywany... Być może dlatego że sytuacja z moim facetem jest niepewna 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uwielbiam kochać się bez gumki 🤭 ale zawsze wychodziłem przed wytryskiem , co innego jak chcieliśmy mieć dzieci to wtedy bez gumki kilka razy dziennie , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FanNaturyzmu napisał:

Generalnie uwielbiam kochać się bez gumki 🤭 ale zawsze wychodziłem przed wytryskiem , co innego jak chcieliśmy mieć dzieci to wtedy bez gumki kilka razy dziennie , 

Czyli info że plemniki mogą być też w preejakulacie to ściema? 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą być , jednak mi przez bardzo wiele lat nic się nie przytrafiło , ja tobie nie mogę zaręczyć że jak będziesz bzykać się z chłopakiem to nie zajdziesz ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FanNaturyzmu napisał:

Mogą być , jednak mi przez bardzo wiele lat nic się nie przytrafiło , ja tobie nie mogę zaręczyć że jak będziesz bzykać się z chłopakiem to nie zajdziesz ,..

Nie no pewnie... Rozumiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście jeśli kobieta chce się kochać ze mną  Bez gumki to jest to okazanie zaufania mi , wiadomo że bardzo różni są faceci , jeden nie wyskoczy , drugi za późno , ja nigdy nie zawiodłem ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, FanNaturyzmu napisał:

Dla mnie osobiście jeśli kobieta chce się kochać ze mną  Bez gumki to jest to okazanie zaufania mi , wiadomo że bardzo różni są faceci , jeden nie wyskoczy , drugi za późno , ja nigdy nie zawiodłem ☺️

U mnie to bardziej skomplikowane niż myślisz, chociaż ufam mu... To to nie jest odpowiedni moment na ciążę ☹️😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zagubiona15 napisał:

U mnie to bardziej skomplikowane niż myślisz, chociaż ufam mu... To to nie jest odpowiedni moment na ciążę ☹️😏

Nie no jeśli nie jest to odpowiedni czas na ciążę to albo gumki , albo tabletki lub ufać bezgranicznie , wszystko odcienie zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, FanNaturyzmu napisał:

Nie no jeśli nie jest to odpowiedni czas na ciążę to albo gumki , albo tabletki lub ufać bezgranicznie , wszystko odcienie zależy .

Najlepiej byłoby całkiem się powstrzymać ale może być ciężko... Wszystko jest dla ludzi... Dlatego od 10 miesięcy stosujemy te metody 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zagubiona15 napisał:

Najlepiej byłoby całkiem się powstrzymać ale może być ciężko... Wszystko jest dla ludzi... Dlatego od 10 miesięcy stosujemy te metody 🙂

Wiesz można do ślubu bez , ale jak ktoś lubi ....dokładnie tak , wszystko jest dla ludzi, musicie oboje uwarzać i będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tabletki antykoncepcyjne vines 

Używałam pare lat zadnych klopotow.

Mam do oddania 3 opakowan.

Email moj weronikaaqueen@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Receptę od lekarza z serwisu lekarzonline.eu dostaniesz w ciągu kilku chwil. Stosunek przerywany.....ech XXI wiek 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkładka antykoncepcyjna złota (nie hormonalna) to najlepsze wyjście..jest bezpieczna , nie daje skutków ubocznych..stosuje 10 lat i jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Telimena345 napisał:

Receptę od lekarza z serwisu lekarzonline.eu dostaniesz w ciągu kilku chwil. Stosunek przerywany.....ech XXI wiek 😕

Czytaj ze zrozumieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to zalezy.. owulacja i dni plodne moga sie "przesuwac", dla bezpieczeństwa polecam Ci afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przerywany z prezerwatywa to pewnie ze bezpieczny. co cie martwi? jesli nie jestes pewna czy nie zajdziesz w ciaze to polecam ci afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×