Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kuti kuti

Starania o dziecko w UK

Polecane posty

Witam, 

Czy są tutaj jakieś panie z UK które miały problem z zajściem w ciążę? Potrzebuje porady od czego zacząć,  jak rozmawiać z GP żeby potraktował sprawę poważnie bo z doświadczenia wiem że niechetnie wysylaja na  badania. Albo trafiłam na zlego lekarza. Nie jest to najlepszy moment bo wiadomo co się dzieję na Świecie ale czas ucieka, ja nie robię się młodsza a widzę że bez medycyny się niestety nie obejdzie. Bede wdzięczna za wszelkie drogowskazy i historie z życia wzięte  😊 szukałam takiego wątku na forum ale wszystkie były bardzo stare. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na początek ogarnij swój cykl. Nie zaszkodzi monitor cyklu, ja z cyclotestera byłam zadowolona. Póxniej jak już będziesz wiedzieć, czy jest w miarę regularny czy nie podejmiesz dalsze kroki. Czasem jest tak, że trzeba zrobić badanie tarczycy, zbadać poziom hormonów, zależy co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedź. Cykl jest regularny, badania hormonów zrobilam w Polsce i wszystko w normie,  USG i podstawowe badania tez OK ale starania trwają już długo,  bezskutecznie rzecz jasna. Mieszkam w UK więc chciałabym iść do GP i poprosić o pomoc, stąd pytanie czy ktoś przez to przechodził i jak to wygladalo u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×