Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
exp20

Dziś miałem erotyczny sen o koleżance mojej matki

Polecane posty

Dzisiaj miałem sen o jakiejś uroczystości u mnie w domu i przez cały sen czułem że byłem strasznie napalony na nią i zaciąłem ją do łóżka, niestety sen mi się skończył wiec nie pamiętam nawet co tam się stało ale teraz mam takie odczucia jakby bardzo mi się ona podobała.

Nigdy o tym nie myślałem bo ona ma krótkie włosy niestety a ja wolę z dłuższymi i ma w końcu trochę ponad 60 lat ale teraz myśląc o niej to jest mega zgrabna i też już trochę czasu po rozwodzie. Czy to normalne że teraz mi się ona marzy? przez tyle czasu ją znam i nic do mnie do niej nie ciągło ale teraz po tym śnie nie mogę przestać o niej myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, exp20 napisał:

Dzisiaj miałem sen o jakiejś uroczystości u mnie w domu i przez cały sen czułem że byłem strasznie napalony na nią i zaciąłem ją do łóżka, niestety sen mi się skończył wiec nie pamiętam nawet co tam się stało ale teraz mam takie odczucia jakby bardzo mi się ona podobała.

Nigdy o tym nie myślałem bo ona ma krótkie włosy niestety a ja wolę z dłuższymi i ma w końcu trochę ponad 60 lat ale teraz myśląc o niej to jest mega zgrabna i też już trochę czasu po rozwodzie. Czy to normalne że teraz mi się ona marzy? przez tyle czasu ją znam i nic do mnie do niej nie ciągło ale teraz po tym śnie nie mogę przestać o niej myśleć

Też tak miałem sen o sąsiadce nie pamiętam dokładnie już o czym był. Ale też byłem napalony bardzo mi się podobała i od tamtego czasu mam na nią ochotę. Niestety raczej mi się nie uda z nią pojść do łożka jest starsza ode mnie ma 48 lat nie przeszkadza mi to gdyby chciała to chętnie ale nie jest zainteresowana więc nie da się nikogo przymusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×