Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Be_now

Pozytywne testy owu i 2 kreska na teście ciążowym po czasie

Polecane posty

Hej, mimo że są to starania o nasze 3 maleństwo to pierwszy raz mam taką sytuację. Robię testy owulacyjne wiadomo żeby potwierdzić sobie owu. Oczywiście testy owulacyjne wychodzily w połowie cyklu pozytywnie tzn w 1 dniu pozytywny był tak jak powinno. A teraz od piatku mam cały czas pozytywne a do miesiączki tylko 2 dni 🙂 pozytywny mam na myśli że ta testowa jest bardzo mocna a kontrolna mniej. Zrobiłam test ciążowy i hmm niby coś widać ale to naprawdę graniczy z cudem żeby zobaczyć dopiero jak test wyschnął są 2 kreski. Wczoraj po czasie były mniej widoczne dziś trochę bardziej. No ale po czasie je widać. Miałyście tak kiedyś?? Nigdy testów owu nie miałam pozytywnych pod koniec cyklu. A dodam że o 1 i 2 dzidzie staraliśmy się po 2 lata więc jest weteranem w testach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co robisz testy owulacyjne pod koniec cyklu, skoro we właściwym terminie wskazały Ci owulację?

Jeśli na teście ciążowym ta kreska testowa jest jakkolwiek widoczna po wyschnięciu testu, czyli po dłuższym czasie, to test nie jest miarodajny. Poczekaj spokojnie nawet i ze 3 dni, aby test ciążowy zrobić nawet minimalnie po terminie spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź 🙂 poczekam i zobaczymy. Myślałam że ktoś miał podobna sytuację z testami owu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×