Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona_258

Moje życie to porażka

Polecane posty

Witam wszystkich. Jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak zacząć. Od kilku miesięcy moje życie to kompletna porażka. Przez to całe g***no z pandemia straciłam pracę. Znalezienie nowej nie było łatwe więc zostawiłam rodzinę i wyjechałam za granicę. Tam wpakowałam się w jeszcze gorsze bagno🥺oczywiście nie mogłam się przyznać do tego w domu. Wszyscy byli zadowoleni gdy co miesiąc wysyłałam parę groszy,ale nikt nie wie że ich nie zrobiłam. Po prostu brałam chwilówki.. A teraz przyszedł czas spłaty a ja nie mam za co. Od miesiąca boję się odebrać telefon, nie mogę jeść, spać i w ogóle nie chce mi się już żyć. W domu myślą że wszystko jest ok a ja już nie mam siły na to wszystko... Czuję że zbliża się koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupstwo goni głupstwo. Teraz musisz zjeść ten pasztet. Znaleźć pracę, zacisnąć pasa i spłacić długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji... Na pewno nie będzie lekko.... Są ludzie którzy mają podobne problemy.... Ale człowiek na błędach się uczy.... Jakoś to będzie..... Nie ma sytuacji bez wyjścia.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99.9(3)% populacji ma źle! Tylko Bill Gates jest opłacalny dla świata. Zdrowy i przystosowany organizm ma najlepiej. Na Polaków laski lecą! Stwórcą wszystkich bogów jestem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina nie może się dowiedzieć, a ja już nie dam rady dłużej tego ukrywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×