Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fasolka_tola

Paznokcie po hybrydzie

Polecane posty

Od ponad roku nieustannie miałam robione paznokcie hybrydowe. Ostatnio uznałam, że chcę zrobić przerwę. Poprosiłam o zdjęcie hybrydy. 

Pierwszy raz miałam zdejmowaną hybrydę bez nakładania kolejnej, dlatego trochę nie wiem w jakim stanie manikiurzystka "oddaje" paznokcie "po". U mnie pani potraktowała paznokcie frezarką (czyli tak jak zawsze miałam robione) i w zasadzie tyle. O ile nie uszkodziła mi płytki paznokcia, co jest na plus, to na paznokciach została mi baza, na której widać pociągnięcia frezarki. Nawet jak próbuję to przykryć odżywką lub bezbarwnym lakierem to widać góry i doliny.

Zastanawiam się czy usługa została wykonana poprawnie, do tej pory sądziłam, że jeśli totalnie chcę mieć zdjęty lakier hybrydowy, to moje paznokcie powinny być potraktowane jeszcze "zmywaczem", który pozbędzie się wszystkiego.

Nie ukrywam że jestem zdziwiona. Salon jest renomowany, z wyższymi cenami, działa od wielu lat i zatrudnia najlepszych specjalistów. Nigdy nie miałam zastrzeżeń, a tym razem sama się zastanawiam czy usługa jest wykonana poprawnie.

Dajcie znać jak to u Was wygląda w salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam delikatnie "po wierzchu" spiłowane / wypolerowane paznokcie, mimo to baza została. Nie miałabym z tym problemu, gdyby nie fakt, że na bazie widać każde pociągnięcie frezarki i całość wygląda dziwnie, wręcz mało estetycznie. Paznokcie są matowe, po pomalowaniu bezbarwnym lakierem nadal widać te ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Wydaje mi się, że to baza, bo jestem w stanie to zdrapać i widzę różnicę między miejscami gdzie jest i gdzie jej nie ma.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×