Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MiaBella

Brak miesiączki

Polecane posty

Witam otóż mam problem nie mam miesiączki już ok 3 tygodnie a od wczoraj zaczął mi lecieć śluz w kolorze cappuccino o dość nieprzyjemnymi zapachu dodam również że zrobiłam testy które wyszły negatywne. Co to może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MiaBella napisał:

Witam otóż mam problem nie mam miesiączki już ok 3 tygodnie a od wczoraj zaczął mi lecieć śluz w kolorze cappuccino o dość nieprzyjemnymi zapachu dodam również że zrobiłam testy które wyszły negatywne. Co to może byc

Idź do ginekologa on najlepiej to stwierdzi, na moje to grzybica ale nigdy nie wiadomo. Ginekolog bo takiego czegoś się nie lekceważy a nie warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, to może być stan zapalny. Gin zbada, jak nie wyjdzie w badaniu, to może trzeba cytologię zrobić. Warto też sprawdzać poziom lh na testerze owulacyjnym na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj się z lekarzem ginekologiem, może zapisze Ci coś na wywołanie miesiączki. Pomocny dla Ciebie przy staraniach o dzidzusia bedzie komputer cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś infekcja może się wdarła. Trzeba to zbadać, zapisz się na wizytę u gin. A tak ogólnie to mogłabyś kontrolować  czy występuje owulacja mimo braku krwawienia, np. na termometrze owulacyjnym, to dobry sposób w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×