Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosciówa

PCOS, brak owulacji a ciąża

Polecane posty

Mam PCOS i przez to brak lub bardzo rzadkie, nieregularne owulacje.  Chciałabym zajść w ciąże i jestem pod kontrolą lekarza ale póki co nie ma żadnych rezultatów. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji i udały się starania o dzidziusia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A badania u endokrynologa robiłaś? Może facet niech nasienie zbada. Przy nieregularnych cyklach podstawa to to, abyś wiedziała kiedy masz owulację. Może tester owulacyjny na ślinę kup i na nim sprawdzaj. Inaczej nie będziesz miała wiedz, a codziennie na badanie do gin nie chodzisz na pewno

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mówi w ogóle lekarz na to? Ja jak planowaliśmy dziecko, to korzystałam z cyclotestera. Może też by Ci się nadał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje koleżanka ma pcos i IO pomocny byl test owulacyjny taki w kształcie pomadki wielorazowego użytku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei słyszałam od siostry o termometrze owulacyjnym. Stara się z mężem o dziecko, to jest w temacie. DO tego termometru ma aplikacje w tel i tam wszystko się zapisuje. Może zobacz też sobie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio u ginekologa i dał mi tabletki dzięki którym będę mieć okres a miedzy 12 a 14 dc mam przyjść na obserwację czy jest owulacja czy nie. Bardzo bym chciała żeby to już tym razem się udało.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jak działają te testy owulacyjne? Kiedy je robić i kiedy pokażą owulację to ile czasu jest żeby zdążyć współżyć ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×