Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Załamana7

Załamana - chore dziecko. Proszę o wsparcie

Polecane posty

Jestem po badaniu prenatalnym. 12 tydzień ciąży. Diagnoza uogólniony obrzęk płodu, zły przepływ przez przewód żylny, skrócenie kości długich. Pani doktor powiedziała że dziecko najprawdopodobniej jest chora . Od wczoraj płacze . Mam mieć badanie amiopuncji . Błagam czy ktoś miał taką sytuację??? Wiem że nie jesteście lekarzami ale szukam pociesznia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj kochana mamo!

Bardzo mi przykro z powodu choroby twego dziecka. Pozwól sobie to wypłakać, bo to jest po prostu trudne, ale nie poddawaj się. Postaraj się myśleć pozytywnie, nasze nastawienie ma duży wpływ gdy na coś zachorujemy dlatego sądzę że jak Ty będziesz walczyć to i Twoja mała fasolka też 🙂 W google wpisując "Agenezja przewodu żylnego - Via Medica Journals" wyszły mi wyniki , że na 17 dzieci tylko 3 zmarła, a jedno miało problemy kardiologiczne, u reszty dzieci rokowania były dobre. Trzeba myśleć pozytywnie 🙂 Zawalcz o zdrowie swojego dziecka. Poleciłabym Ci też skonsultować to z innym lekarzem, tak dla pewności. Pozdrawiam Ciebie i Twoją fasolkę!

Edytowano przez Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×