Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rekrutacja.crm@wp.pl

czy mogę mieć nadzieję na ciąże?

Polecane posty

Hej pisałam już wcześniej, poniżej wkleje Wam wątek z poprzedniego wpisu... Czy to może być ciąża? Mam nadzieję ale testu boje się zrobić... dodatkowo to krwawienie nie ustąpiło, w dalszym ciągu od 6 stycznia je mam... jest bardzo skąpe jasno różowe, czasami jasno brązowe, jest tego malutko, tylko przy podcieraniu widoczne. Czasami w jednym dniu nie ma kompletnie nic, ale w kolejnym coś widzę...

Czytałam że lekarz na początku może nie widzieć ciąży, ale jednocześnie ja byłam "rozlegulowana" brak okresu przez dłuższy czas, a teraz to skąpe krótkie krwawienie i dalej to trwa...

Czytałam na forum że nawet poza implantacją u niektórych na początku zdarzają się krwawienia, czy miał ktoś taką sytuację? 

GINEKOLOG stwierdził wcześniej że wszystko mam w porządku jeśli chodzi o mój "przegląd"...

Hej mam taki problem, jakiś czas temu zatrzymał mi się okres, ale co jakiś czas tak mam więc się tym nie przejmowałam. Cały czas staramy się o dziecko.

6 stycznia zauważyłam mikro ślad krwi, myślałam że to początek okresu jednak nic się dalej nie rozwijało, zawsze miałam bardzo obfite miesiączki,

w kolejnym dniu znów zauważyłam mikro ślady krwi, raz troszkę mocniej ale było to bardzo skąpe krwawienie, potrafiło w ciągu dnia nic nie być a np w środku dnia kilka kropel krwi...

12 stycznia udało mi się dostać do ginekologa, w tym dniu krwawienie praktycznie nie występowało, ale podczas badania ginekolog stwierdziła że nie możemy zrobić cytologii bo faktycznie krwawienie jest, na usg dopochwowym nie było nic widać, żadnych mięśniaków, jajniki w porządku, endometrium w okolicach centymetra.

Ginekolog uznała to za okres począwszy od dnia wizyty i mam przyjechać 22 na kolejną wizytę.

Powiedzcie mi proszę czy to może być ciąża? Czy raczej zaburzenia hormonalne?

Wcześniej robiłam badania hormonów wszystko było ok, ale nie robiłam ich w odpowiednich dniach cyklu...

Dziś mamy 17 stycznia a ja dalej mam to skąpe krwawienie.

Podpowiedzcie coś proszę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×