Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pogodnabrunetka01

Zagmatwane uczucia, nie wiem co robić

Polecane posty

Mam ochotę napisać to, co czuję i prosić o pomoc tylko skąd mam mieć pewność, że to co napiszę nie wyjdzie poza kafeterię?😐

Przepraszam, że nieufnie ale po prostu się boję a chciałam żeby ktoś mi powiedział co myśli o tej sytuacji w której jestem.

4 godziny temu, Pogodnabrunetka01 napisał:

skąd mam mieć pewność, że to co napiszę nie wyjdzie poza kafeterię?😐

My tu jestesmy wszyscy baaardzo dyskretni

Tylko tak na wszelki wypadek lepiej nie podawaj personaliow 

3 minuty temu, Żebrak napisał:

Cześć Qwerty. 

Tak na marginesie. Leci szósta doba. Niemalże po słowie jestem już z panią dróżniczką. Na razie tylko mnie karmi. 

Cześć. Widzę że się już zadomowiłeś w nowym miejscu 🙂 Wikt już masz, a dróżniczka już Ci tam nie da zmarnieć. Ja tylko ogarnę swoje sprawy i już już po Ciebie się zgłaszam

Też bym chciała, żeby ktoś mnie oświecił... Tyle, że się nie kwapi. Najwyraźniej nie bardzo go to obchodzi.. 

6 godzin temu, Pogodnabrunetka01 napisał:

Mam ochotę napisać to, co czuję i prosić o pomoc tylko skąd mam mieć pewność, że to co napiszę nie wyjdzie poza kafeterię?😐

Przepraszam, że nieufnie ale po prostu się boję a chciałam żeby ktoś mi powiedział co myśli o tej sytuacji w której jestem.

Anonimowość jest w Twoich rękach, bo to Ty decydujesz, ile chcesz o sobie opowiedzieć. Pisz ogólnie, nie podawaj żadnych danych osobowych i opowiadaj, co Cię trapi. Nikt nie rozwiąże Twoich problemów, ale ludzie chętnie dzielą się swoim doświadczeniem życiowym, więc może dostaniesz jakieś wskazówki.

• Like 1

12 minut temu, Żebrak napisał:

Przynajmniej przy sobocie mogłabyś być dla mnie odrobinę kobieca. Chociaż poudawaj Qwerty. 

Wątpisz w moją kobiecość? Nie Ty pierwszy 😉 Biorę to za komplement 🙂

1 minutę temu, Żebrak napisał:

To okaż chociaż miłosierdzie i kopsnij na bilet powrotny😪

Tłumaczyłam już że jestem troszkę zaganiana. Jednak biorąc pod uwagę Twój nieodparty czar osobisty nie wątpię że raz-dwa nazbierasz na ten bilet nawet z górką jak tylko lekko się postarasz 😉 

6 godzin temu, Pogodnabrunetka01 napisał:

Jeśli nie napiszesz co Cie trapi , to nic z tego, nie będziemy w stanie pomóc. 

21 godzin temu, Pogodnabrunetka01 napisał:

to przecież wychodzi dzięki wyszukiwarkom....

Ale pewnie liczba odwiedzin pod tematami by Cię pocieszyła...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się