Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marcelinka

Anoreksja i brak Sily do walki

Polecane posty

Witajcie. Od kilku miesiecy zmagam sie z anoreksja, ktora mam na wlasne zyczenie. Raz jest lepiej raz gorzej. Obecnie nie mam juz sily wymiotowac. Wszystko zwracam. Do tego brak checi do zycia i mega duze Problemy finansowe i duzo lekow, wizji, poczucie obserwacji. Mieszkam sama za granica. Czesto mysle o samobojstwie ale brak mi odwagi. Nie mam Perspektyw na kolejny dzien. I ludze sie nadzieja ze bedzie lepiej. Ale rzeczywistosc jest brutalna. Rodzina nie wie, ze mam problem. Ratuje mnie ten caly Covid i usprawiedliwiam sie tym, ze nie moge zjechsc do pl...Juz nie wiem do kogo zwrocic sie o pomoc zarowno finansowa jak i psychologiczna... ktos ma jakies rady? Bo ile mozna siebie i innych oszukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem losowo trafiłem na twój post i coś skłoniło mnie do odpisania. Tak się składa, że w moim życiu wiele razy robiłem za psychologa w gronie znajomych. Dla siebie samego zresztą też. Od razu widać że jesteś samotniczką i nie masz zbyt dużo znajomych a poczucie obserwacji i lęki świadczą o tym że wiesz jacy są ludzie, większość nieciekawa. Od razu chcę ci powiedzieć że te dwa problemy są najmniejsze a wizję to już inny temat. Wizje posiadają osoby wyjątkowe. Jeżeli masz problemy finansowe w innym kraju to bardzo nieciekawie się składa w obecnych czasach ale na pewno jest jakaś możliwość przemknięcia przez granicę. Tyle że nie mówiłaś jaki to kraj. Rozumiem jak to jest nie posiadać oparcia w rodzinie i jeżeli też tak masz to nie dziwię się że i tak nic nie mówisz. Chciałbym wiedzieć co skłoniło cię do wyjazdu za granicę i ile już tam jesteś. Co do anoreksji nie wiem zbytnio jak z niej skutecznie wyjść, ale zaczyna się od drobnostek. Musisz jeść cokolwiek. Dziewczyna mojego kolegi przechodziła anoreksję i nawet z lekami czasami wracała po pewnym czasie. To smutne że jesteś tam sama. Wydaje mi się że musisz to zmienić i wrócić do Polski i następnym razem za granicę pojechać z kimś kto o ciebie zadba i pomoże w trudnych sytuacjach. Jeżeli czujesz że twoja przyszłość jest niepewna to wracaj na jakikolwiek możliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrot do pl bylby najgorszym wyborem. W Niemczech jesrem juz prawie 5 lat. Nie tesknie za pl, za rodzina. 

Dostalam mozliwosc pracy z dziecmi i tak pracuje do dzis. Praca z maluchami daje duzo radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalam dzis skierowanie do kliniki... I zwolnienie do 6.02....

Neurolog mi wypisal, ale nie pojde. Nie moge. 

Zmuszam sie do jedzenia. Zupe zmiksowalam i modle sie nad kazda lyzka dawno tak zle nie bylo. 

Najgorsze jest to ze wiem ze zle wygladam itp. A mimo to dalej nic z tym nie robie... Nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×