Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Daga33

Nowa praca.

Polecane posty

Cześć wam, mam opcję zmienić pracę na lepiej płatną. Teraz pracuje w logistyce w godz. 8-16. Mam ofertę pracować na 3-zmiany przy wyższych zarobkach 2800 do 3400. Do tego odpadłyby dojazdy jakieś 100zł miesięcznie. Jednak zastanawiam, się czy warto. Pracowałam już na 3 zmiany rok i oprócz tego, że żal mi było 2 zmian przy których, traciło się cały dzień nie było źle. Ale sama ostatecznie nie rozważyłam jeszcze czy za 600zł warto przejść na 3 zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
6 godzin temu, Daga33 napisał:

Cześć wam, mam opcję zmienić pracę na lepiej płatną. Teraz pracuje w logistyce w godz. 8-16. Mam ofertę pracować na 3-zmiany przy wyższych zarobkach 2800 do 3400. Do tego odpadłyby dojazdy jakieś 100zł miesięcznie. Jednak zastanawiam, się czy warto. Pracowałam już na 3 zmiany rok i oprócz tego, że żal mi było 2 zmian przy których, traciło się cały dzień nie było źle. Ale sama ostatecznie nie rozważyłam jeszcze czy za 600zł warto przejść na 3 zmiany.

Wiele zależy od tego, czym zajmujesz się poza pracą i czy masz rodzinę? Jednak praca zmianowa jest bardziej wymagająca. Pewnie angażuje również weekendy. Moim osobistym zdaniem w ostatecznym rozrachunku: nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodziny póki co nie założyłam. Jednak myślę o wynajmie lub kredycie na coś małego. W weekendy pracy nie ma. Chyba, że dni dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 godzinę temu, Daga33 napisał:

Rodziny póki co nie założyłam. Jednak myślę o wynajmie lub kredycie na coś małego. W weekendy pracy nie ma. Chyba, że dni dodatkowe.

A z obecnej pracy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiada mi ona, jednak finansowo niestety średnio. Te 600zł i dodatkowo możliwość dorobienia w soboty mocno mi pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
32 minuty temu, Daga33 napisał:

Odpowiada mi ona, jednak finansowo niestety średnio. Te 600zł i dodatkowo możliwość dorobienia w soboty mocno mi pomoże. 

W takim razie masz odpowiedź na swoje pytanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×