Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam Od owulacji tydzień lub dwa, Boli mnie prawy jajnik a z czasem oba jajniki. Po owulacji uprawiałam stosunek z chłopakiem, który mial infekcje o zapachu rybim - bez zabezpieczenia- nie doszlo do wytrysku. Przez ten tydzień pobolewa mnie brzuch mam częstomocz i nadal boli mnie jajnik. 7 dni przed okresem zaczęły mnie piersi boleć i z dnia na dzień coraz bardziej. po 2 dniach miałam ciemnożółte uplawy ktore trwały kilka godzin. Teraz jestem 4-5 dni przed okresem i do tej pory boli mnie jajnik i mam częstomocz i bardzo wodnista i przezroczysta wydzieline z pochwy, w duzych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem - chłopak miał infekcję i uprawialiście seks bez zabezpieczenia, tak? Dlaczego??? Pewnie cię zaraził. Po to jest antykoncepcja mechaniczna, by stosować i właśnie w celu zapobiegania przenoszeniu chorób i infekcji. Przecież możesz kupić błonę dopochwową wielokrotnego użytku i stosować podczas seksu.teraz to idź do ginekologa i niech cię zbada i coś przepisze na infekcję. Podczas kuracji bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu leciałabymdo ginekologa, to co opisujesz ma podobne objawy do choroby wenerycznej jaką jest chlamydia

Edytowano przez beatkaglamour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 

U mnie też byl ten problem.. tylko ze to ja mialam infekcje, a nie chłopak. On nigdy nie mial. Na początku moczyłam zadek w rumianku, ale on pomagał, tylk ona chory pecherz. W końcu poszlam do gina i dal mi leki, minelo. Nawracające infekcje to norma, czasami pojawiają się od zbyt dużej ilości słodyczy itp ale mimo wszystko warto iść do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam wizytę u ginekologa jednak nikt tu nie jest lekarzem, ja mogę z wlasnego doświadczenia powiedzieć, że cykle są różne ja np. dzięki testerowi afrodyta odkryłam, ze mam owulacje co 2-3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×