Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
iXper

Czy to normalne, że udaje geja?

Polecane posty

Piszę znowu w innym temacie, bo w erotycznych mi usunęli post

 

Codziennie sobie wmawiam od jakiegoś czasu, że jestem gejem, przestałem się masturbować do lasek, powiesiłem se w pokoju plakaty hot modeli i piosenkarzy, a na tapetę w formie ustawiłem zdjęcia pomarszczonych zdeformowanych pasztetów, już teraz czuję wstręt do lasek, oraz zamówiłem sobie dildo. Czuję poprostu wstręt do siebie, jestem bardzo brzydki i mam problemy psychiczne, wiem że w najlepszym wypadku stać mnie na jakiegoś wsiowego patologicznego paszteta z którym będę harował na najniższą krajową, wiele osób z którymi się spotkałem w mieście do którego dojeżdzam i których codziennie widzę w fonie są dużo lepsi odemnie i mojego betonowego otoczenia, uważam, że jak każdy mam predyspozycje do bycia lepszym i kimś wartym uwagi, a nie szarym prostym człowieczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dotcom napisał:

? nie kumam

A co chcesz niby do skumania? Jestem brzydalem, bez jakiejkolwiek charyzmy, umiem zrobić parę podstawowych czynności i zaprzeć się, ale jestem strasznym leniem i ... z tego jest. U ładnych i fajnych lasek nie mam szans, gejów jest natomiast mniej i mają mniejszy wybór, poza tym uważam, że z moją psychą łatwiej byłoby mi jako homoś

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Elciaa29 napisał:

Ile razy jeszcze to samo ?

Czy na tym forum da się blokować innych userów? Jak tak to poproszę o rade i będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dotcom napisał:

chcialbys sobie ptaka uciąc nie wiem

Możliwe, to twoja teoria 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, iXper napisał:

Czy na tym forum da się blokować innych userów? Jak tak to poproszę o rade i będę wdzięczny

Da się ignora zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, iXper napisał:

A co chcesz niby do skumania? Jestem brzydalem, bez jakiejkolwiek charyzmy, umiem zrobić parę podstawowych czynności i zaprzeć się, ale jestem strasznym leniem i ... z tego jest. U ładnych i fajnych lasek nie mam szans, gejów jest natomiast mniej i mają mniejszy wybór, poza tym uważam, że z moją psychą łatwiej byłoby mi jako homoś

Czyli uważasz, że jesteś zbyt mało atrakcyjny dla płci żeńskiej, A środowisko homo przyjmie Cię z otwartymi ramionami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kobietka napisał:

Czyli uważasz, że jesteś zbyt mało atrakcyjny dla płci żeńskiej, A środowisko homo przyjmie Cię z otwartymi ramionami ?

no, wiesz... gejów jest mniej, więc muszą być mniej wybredni. Pozatym tu też chodzi o dogadywanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, iXper napisał:

no, wiesz... gejów jest mniej, więc muszą być mniej wybredni. Pozatym tu też chodzi o dogadywanie się

To nie jest normalne.

A z takim podejściem, to zainteresuj się kozami może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×