Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BlakelyLondon

zaproszenie na wesele, jak odmówić?

Polecane posty

Hej, dziewczyny liczę na pomoc, bo nie wiem co robić. Około 2 tyg temu koleżanka zaprosiła mnie na wesele, które odbędzie się 8 sierpnia. Na początku się zgodziłam, niestety pojawił się niespodziewany i duży jak na moje możliwości wydatek i po prostu nie stać mnie teraz na to wesele. Dodam że jestem biedną studentką, wesele odbywa się w dość odległym mieście a osobą towarzysząca jest kolega, którego sama zaprosiłam więc oczywiste jest że to ja ponoszę wszystkie koszty. Nie wiem teraz jak powiedzieć jej o tym, że mnie nie będzie gdy do ślubu zostało tak mało czasu, a ja wcześniej potwierdziłam obecność. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie dać do kopert 200 zł.Dodam, że jest to osoba którą lubię i nie chcę żeby się obraziła, sama zresztą mam duże wyrzuty sumienia w związku z tą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesele w środku pandemii to mało rozsądny pomysł. Nie rozumiem jak można ryzykować swoje życie i zdrowie dla kilku godzin tandetnej imprezy. Do sierpnia dużo może się zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do sierpnia przeciez jeszcze duzo czasu, na pewno nie jest tak, ze kolezanka poniesie koszty związane z rezerwacją miejsca dla Ciebie.

Z drugiej strony, przeciez prezent daje kazdy wg wlasnego uznania, na tyle, na ile go stac. Moze kolezance zalezy na twojej obecnosci, nie jedynie na prezencie? Ja pamietam, ze u mnie na weselu tez kilka osob dalo skromny prezent, i znajac ich sytuacje materialną, bylo to normalnie przeze mnie przyjęte.

No chyba, ze po prostu nie chce ci sie isc na to wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sierpnia jest bardzo dużo czasu i na pewno jeszcze nie wszyscy się zadeklarowali. I jak Ci zależy to myślę, że odłożysz. A jak nie to po prostu powiedz prawdę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×