Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ewela357

Sprzedaż używanej bielizny, nagich zdjęć, filmików

Polecane posty

Hej,

mam na imię Ewelina, mam 20 lat, 164cm wzrostu, jestem szczupła. Czy ktoś z obecnych tu osób byłby zainteresowany kupnem używanej bielizny (majtki, rajstopy, skarpety, stanik) lub zdjęć/filmów? Co sądzicie na ten temat? 

Pozdrawiam gorąco! Ewka:)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ewela357 napisał:

Hej,

 Czy ktoś z obecnych tu osób byłby zainteresowany kupnem używanej bielizny (majtki, rajstopy, skarpety, stanik) lub zdjęć/filmów? Co sądzicie na ten temat? 

 

niektóre Panie sprzedają w serwisie majtkomat. Ale trzeba mieć taki fetysz. Poza tym nawet jeśli to skąd będę wiedział czy Twój zapach akurat będzie mnie podniecał ?

Poza tym mocno mi to nie majtkami ale prowo pachnie ... 🤣

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj działalność i powodzenia życzę i samych roszczeniowych klientów też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stop_czyk napisał:

Zakładaj działalność i powodzenia życzę i samych roszczeniowych klientów też 

wiele Pań z całego świata pokazuje swoje filmiki na onlyfans i chyba ktoś to kupuje ale też mocno promują się i część na zachętę pokazują darmowo na reddit. Musiałaby po prostu zdobyć krąg odbiorców i czymś najpierw ich zachęcić... Darmowe pokazy są tutaj  na zachętę niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

Co do uzywanej bielizny byl tu jakis user,co chetnie by przyjol.

Ale zeby za filmiki placic to nie wiem czy kogos znajdziesz.

Hm, rozumiem, może znajdzie ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ddt60 napisał:

niektóre Panie sprzedają w serwisie majtkomat. Ale trzeba mieć taki fetysz. Poza tym nawet jeśli to skąd będę wiedział czy Twój zapach akurat będzie mnie podniecał ?

Poza tym mocno mi to nie majtkami ale prowo pachnie ... 🤣

Wiem doskonale, ze trzeba mieć taki fetysz. Uważam, ze fetyszyści nie będą wnikać w moj zapach 😉 Tylko kupią, bo używane. Myśl co chcesz, to nie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ewela357 napisał:

Hm, rozumiem, może znajdzie ten post

on raczej oczekiwał, że kobiety przekażą mu za darmo ... nic nie pisał, że chce kupować - jeśli mówimy o "nieznanym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ewela357 napisał:

Wiem doskonale, ze trzeba mieć taki fetysz. Uważam, ze fetyszyści nie będą wnikać w moj zapach 😉 Tylko kupią, bo używane. Myśl co chcesz, to nie prowokacja.

reklamujesz się ze swoim pomysłem na forum erotycznym dla KOBIET. Wiem, że jest tutaj także wiele mężczyzn - sam nim jestem ale mimo wszystko to dziwne. Ale próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

niektóre Panie sprzedają w serwisie majtkomat. Ale trzeba mieć taki fetysz. Poza tym nawet jeśli to skąd będę wiedział czy Twój zapach akurat będzie mnie podniecał ?

Poza tym mocno mi to nie majtkami ale prowo pachnie ... 🤣

Dlaczego prowokacja? Znam taką co tak robi. Znalazła takiego fetyszyste. Układ jest taki. Idzie z nim do sklepu, wybiera sobie bieliznę i to z górnej półki. Facet za to płaci a w zamian dostaje to co ona ma na sobie. Pokazuje mu się w tej starej bieliźnie. A później w przebieralni zamienia na nową. Dwa razy byłam przy tym jako obstawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hatszepsut napisał:

Dlaczego prowokacja? Znam taką co tak robi. Znalazła takiego fetyszyste. Układ jest taki. Idzie z nim do sklepu, wybiera sobie bieliznę i to z górnej półki. Facet za to płaci a w zamian dostaje to co ona ma na sobie. Pokazuje mu się w tej starej bieliźnie. A później w przebieralni zamienia na nową. Dwa razy byłam przy tym jako obstawa. 

wiesz - ale to jest troszkę inna relacja. Tak mi się wydaje. Dostaje używaną bieliznę od konkretnej kobiety, którą zna, z którą idzie do sklepu i kupuje jej nową, zabiera starą, przesiąkniętą jej zapachami. Ogląda jej striptiz w do negliżu (albo czasami nawet i namówi, aby całą nagą zobaczyć) i zabiera jej bieliznę przesiąkniętą jej zapachem. Atrakcyjność takich spotkań, pewnego rytuału mogę zrozumieć. Natomiast nie coś takiego, że ktoś przesyła mi do paczkomatu swoje noszone majtki a ja nawet nie znam jej, nie wiem kim jest, nie zamieniłem żadnego słowa. Chyba to nie jest jednak jakoś specjalnie atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie. Tamta nie rozbiera się przy nim. Na chwilę odsłania przebieralnie by mu pokazać co ma na sobię. A poźniej za zasłoną zamienia starą na nową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hatszepsut napisał:

No nie. Tamta nie rozbiera się przy nim. Na chwilę odsłania przebieralnie by mu pokazać co ma na sobię. A poźniej za zasłoną zamienia starą na nową. 

oki. Ale zawsze to jakaś relacja "na żywo" budząca pewne emocje a nie oglądanie tylko zabrudzonych w kroku majtek.

ale masz rację. Fetysze są różne i niezrozumiałe a często ich powstawanie wiąże się z pewnymi emocjami i zdarzeniami z lat dojrzewania. Fetyszyści bielizny to na ogół byli chłopcy podniecający się widokiem swoich sióstr, kuzynek itp. w samej bieliźnie a następnie próbujący odświeżać w pamięci te podniecające sceny wyciągając te majtki w łazience z kosza na brudną bieliznę czasami wąchając je lub nie i masturbując. Ja tak w młodości nie robiłem akurat ale podobno tak się zdarza. Gdy taka sekwencja - widoki zapach używanych majtek, wizualizacja kobiety w nich , emocje, podniecenie się utrwali może przetrwać i być w wieku dorosłym jako fetysz. Wiele fetyszy to utrwalone tego typu zdarzenia na zasadzie prawa pierwszych połączeń o czym pisał Lew-Starowicz. Dlatego rozumiem, że są tacy fetyszyści i pewnie jest "rynek zbytu na takie usługi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć, biznes ta moja koleżanka robi dobry. Nie mam pojęcia ile to kosztuje z paczkomatu,, ale tam facet płaci po dwie stówki. A nieraz i więcej. Nie jest to często, ale nie każdego stać na taką bieliznę. Myślę o tej nowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca na kamerkach ( tych premium a nie gdzie setki ogląda za free ) następnie budowanie swojej bazy fanów np na onlyfans a następnie jeśli masz juz grupę wielbicieli sprzedaż bielizny to łącznie zarobki rzędu ponad 10tyś $ miesięcznie. 

To praca jak każda inna a bardziej jak własny biznes tu również trzeba czasu na rozbudowę swoich zarobków 🙂

Fetysz to fetysz jeśli nie robi nie nikomu krzywdy to nikomu nic do tego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Hatszepsut napisał:

 stać na taką bieliznę. Myślę o tej nowej. 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Laura.Eve napisał:

Mężczyzna, który chce schować do kieszeni noszone majtki ukochanej, które właśnie zdjęła z siebie i dyskretnie je powąchać w samotnej chwili, nie jest fetyszystą 😉

cieszę się, że to napisałaś bo ja przyznam się do tego, że takie rzeczy zdarzało mi się robić. Ale tylko w odniesieniu do ukochanej kobiety i jako w pewnym sensie wspomnienie chwili bycia z nią w momencie, w którym z uwagi na oddalenie nie mogę z nią być. Nigdy nie było to w oderwaniu od osoby, którą kochałem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hatszepsut napisał:

 płaci po dwie stówki. A nieraz i więcej. Nie jest to często, ale nie każdego stać na taką bieliznę.

nie dokończyłem. Luksusowa bielizna dla kobiety tyle kosztuje, wiem bo kupowałem i kupuję (obecnej tylko majteczki, bo stanika nie jestem w stanie dobrać) . Oczywiście ważne aby wiedzieć, czy jest to kobieta, której warto taki prezent zrobić. Ale to o czym piszesz to bardziej zaspokajanie jego fetyszu niż prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do mnie to porozmawiamy bardziej o tym. Zainteresowany jestem.

napisz do mnie e-mail

franpio@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2021 o 14:32, LoveSexOrgasm napisał:

Co do uzywanej bielizny byl tu jakis user,co chetnie by przyjol.

Ale zeby za filmiki placic to nie wiem czy kogos znajdziesz.

Nie jakiś, tylko był, jest i będzie. Jego nick mam niestety na końcu języka. Coś chyba na literę "N" Swoją drogą bardzo dyskretny facet i kto wie jaką bieliznę może mieć teraz w posiadaniu. Swoją drogą zobaczcie co autorka robi? Wypina duupę na forum przeznaczonym dla kobiet. Bardzo niepokojące zjawisko. Czyżby banda stulerzy przejmowało f8 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×