Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hanna.jutro@interia.pl

Szukam przyjaźni - ludzi których warto poznać i prowadzić z nimi rozmowy, ludzi otwartych, nie grających swych ról bezbłędnie, nie udających.... Chcących oczywiście poznać kogoś z kim zechcą podzielić się swoimi myślami, odczuciami, emocjami.

Polecane posty

Szukam przyjaźni - ludzi których warto poznać i prowadzić z nimi rozmowy, ludzi otwartych, nie grających swych ról bezbłędnie, nie udających.... Chcących oczywiście poznać kogoś z kim zechcą podzielić się swoimi myślami, odczuciami, emocjami. Emocje są ważne. Zrozumienie jest ważne. Szukanie zrozumienia też...
W dzisiejszych czasach prawie wszystko można kupić... Ale prawdziwego zrozumienia, przyjaźni, relacji nie kupimy... I kilku innych też nie. Dlatego warto szukać. Szukam osób otwartych, chcących dzielić się swymi myślami... Ma to być relacja bliska - nie mylić z erotyczna, takie mnie nie interesują. Nie interesuje mnie udawanie jacy jesteśmy idealni, idealni ludzie nie istnieją. Noszenie masek też jest męczące. Nie jestem idealna pod żadnym względem.
Jestem mamą i żona, córka, wnuczka,siostra, przyjaciółka.... Itd...wiele różnych ról... Nie jestem homofobem, jestem tolerancyjna, lubię sprawiedliwość i tolerancję, nie trawie głupoty i zacofania w poglądach i życiu
Ale jakby "za mało"przekazanych myśli, jakiś niedosyt i chęć poznania ,a zwyczajnie nie ma gdzie, jak... Ludzie lubią udawać kim są i kim nie są, lubią być idealni w swych swiatkach. Często zapracowanie zmęczenie czy też inna przeszkodą jest na drodze to relacji.
hanna.jutro@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×