Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sorayaja01

Czy on chce sie mnie pozbyć ;)

Polecane posty

Założyłam temat na erotycznym ale może tu jeszcze odpowiecie mi czy mój facet chce mnie się pozbyć skoro namawia mnie na trójkąt? Na ten nowy trend- cuckold? Ja bym na jego miejscu bała się że mnie ktoś od niego odciągnie a on się upiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sorayaja01 napisał:

Założyłam temat na erotycznym ale może tu jeszcze odpowiecie mi czy mój facet chce mnie się pozbyć skoro namawia mnie na trójkąt? Na ten nowy trend- cuckold? Ja bym na jego miejscu bała się że mnie ktoś od niego odciągnie a on się upiera. 

Dureń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak skołowana że nie wiem co zrobić, jestem puszysta źle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
31 minut temu, sorayaja01 napisał:

Jestem tak skołowana że nie wiem co zrobić, jestem puszysta źle mi z tym.

Co ma do tego, że jesteś puszysta? Jeśli masz ochotę to wejdź w to. Tylko zrób to bo chcesz, a nie bo on chce. Dla niektórych perwera i seks są bardzo ważne, ma fantazje i chce ją z Tobą spełnić. Raczej to nie ma nic do pozbycia się Ciebie.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, sorayaja01 napisał:

Jestem tak skołowana że nie wiem co zrobić, jestem puszysta źle mi z tym.

Czy on Cię w ogóle kocha?. Nie sądzę.

Edytowano przez lonelyman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie. To mój drugi partner po śmierci pierwszego i z tamtym nie miałam takich dylematów. Nie chodzi przy tym też o mój rozmiar ale w ogóle nie wyobrażam  sobie uprawiać seks z innym tak jak jego z inną nawet gdybym ja przy tym miała być. Rozmowy na ten temat nic nie dają, ma mi za złe że pytam obce osoby na forum jednak jestem zadowolona że zapytałam i upewniłam się że jest więcej osób które podzielają moje zdanie by nie godzić się na coś co mi nie pasuje. tak teraz widzę, że  nie tylko moje koleżanki z pracy są przeciwne temu, które on nazywa nudnymi starymi babami, bo jak dotąd pytałam każda była zdziwiona taką propozycją i mówiły, że raczej by ze swoimi na to nie przystały gdyby je namawiali. Widzę, że więcej osób jest takiego zadania jak one i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×