Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ewa44001

Provident - oszukańcze sztuczki przedstawicieli

Polecane posty

Witam. Juz po raz drugi spotkalam się z sytuacją, ze przedstwiciel provident zniechecal mnie do wczesniejszej bądź calosciowej splaty pozyczki. Kiedys nie zrobilam sobie nic  z tego , ale jak juz doswiadczylam tego kolejny raz to zdalam sobie sprawe jak oni oszukują. Przykladowa sytuacja: Moja Mama miala niesplacona pozyczke w provident, juz zalegla, 15 grudnia 2020 chcialam splacic jej calosc (pozyczka juz przeterminowana ponad rok), Pani przedstawiciel prosila by nie splacac, by z 1000zl zostawic. Ja sie uparlam, bo wiem ze to dla nich na reke i zyją z odsetek. Mama miala 2557zl do splaty a przedstawicielka do mnie zebym chociaz 57zl zostawila na styczen 2021. Ja mowie ze nie bo beda kolejne odsetki a ona ze na pewno nie, ze Mama ma taka pozyczke ze bedzie tyle samo do splaty tylko dla niej to niekorzystne na koniec roku zamykac pozyczke... wiec uleglam. Chcialam sprawdzic jak sie to potoczy. W styczniu przyjechala do siostry, przekazalam kase zeby siostra zaplacila te 57zl a zrobilo sie 83zl... napisalam do tej szanownej Pani ze mnie oszukala , zaczela mi sciemniac ze przepisy sie zmienialy, ze mama brala pozyczke dawno i ona myslala ze mama ma na starych ... stra tatata...  ,,przepraszam, przykro mi odsetki jednak zostaly naliczone,,,, mam wszystko w smsach. zlozylam reklamacje z Mama przez infolinie i przyszla odmowa... czy ktos sie spotkal z podobnymi praktykami??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×