Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kwiat0a

Czy można zajść przez palcowke w ciaze

Polecane posty

Witam czy przez placówkę można zajsc w ciąże robiłam w październiku i w listopadzie palcowke z chłopakiem nie było spermy ani plemników wkładał tylko swoje palce głęboko w. ..  Nie było też jego członka mogłam zajść ? Robiłam ponad 10 testów i ujemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2021 o 11:36, Kwiat0a napisał:

Witam czy przez placówkę można zajsc w ciąże robiłam w październiku i w listopadzie palcowke z chłopakiem nie było spermy ani plemników wkładał tylko swoje palce głęboko w. ..  Nie było też jego członka mogłam zajść ? Robiłam ponad 10 testów i ujemne

Ile masz lat? Że takich rzeczy nie wiesz... Oczywiście że przez to nie da się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da się, ale rozpoczynając współżycie polecam się zabezpieczyć, diafragma caya jest spoko 🙂 i nie ingeruje w hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2021 o 11:36, Kwiat0a napisał:

Witam czy przez placówkę można zajsc w ciąże robiłam w październiku i w listopadzie palcowke z chłopakiem nie było spermy ani plemników wkładał tylko swoje palce głęboko w. ..  Nie było też jego członka mogłam zajść ? Robiłam ponad 10 testów i ujemne

wejdź sobie na spokojnie na portal Naturalna Płodność i poczytaj, dowiesz się o płodności, jak można zajść w ciążę i jak zapobiegać, bo chyba nie wiesz za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Anka94 napisał:

wejdź sobie na spokojnie na portal Naturalna Płodność i poczytaj, dowiesz się o płodności, jak można zajść w ciążę i jak zapobiegać, bo chyba nie wiesz za bardzo

A da się przez palcówkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kwiat0a napisał:

A da się przez palcówkę? 

XD... Tak z ciekawości przegladam forum i natrafiłem na twoj post. Jak mysle masz około 15 lat, może się mylę... Ale bynajmniej jak ja byłem w lekko starszym wieku, moja tamtejsza partnerka tez robiła wiksy, ze na pewno jest w ciąży - z winy palcówki. Z różnica, że tam było coś więcej niż palcówka czytaj seks i finisz... co prawda nie w środku. Ale ona się uparła na test, wyszedl negatywny. Jezeli twoj chłopak mial nasienie na palcach i wkładał Ci je głęboko... Może coś byc na rzeczy, ale juz, by wyszło, że to ciąża.  Ale z tego co napisałaś tak nie było, więc nie, nie jestes w ciąży. Twoj organizm chyba zwyczajnie z jakiegoś powodu przesunal Ci okres, jeżeli o to chodzi. Może to być też spowodowane zabawami Xd... i odczuciami z tym idącymi jak silny stres czy ekscytacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie jesteś i tu dobrze piszą. Właśnie z różnych takich niepewności i stresów to miesiączka się może opóźnić. Grunt to wiedza przede wszystkim, ale fachowa. Ja byłam u ginekologa , bardzo fajnej pani doktor. A jak zdecydowaliśmy się z moim chłopakiem na seks to najpierw on się zabezpieczał, a po jakimś czasie ja zaczęłam stosować belarę. Z tabletkami jednak dużo pewniej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cicha22 napisał:

Zdecydowanie nie jesteś i tu dobrze piszą. Właśnie z różnych takich niepewności i stresów to miesiączka się może opóźnić. Grunt to wiedza przede wszystkim, ale fachowa. Ja byłam u ginekologa , bardzo fajnej pani doktor. A jak zdecydowaliśmy się z moim chłopakiem na seks to najpierw on się zabezpieczał, a po jakimś czasie ja zaczęłam stosować belarę. Z tabletkami jednak dużo pewniej się czuję.

Dziękuję bardzo bo nwm od 10 grudnia mam wrażliwy zapach na papierosy a od połowy listopada mam wyobraźnie że jestem w ciąży i wgl okres mam testy robiłam ale ujemne są a mam niebieskie żyły na piersiach i trochę mnie boli w podbrzuszu na dole koło pochwy z prawej strony i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×