Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taco300

Pytanie szkoła

Polecane posty

Mimo, że temat jest spóźniony to chce was o coś zapytać. Czy jesteście zadowoleni z zadowoleni z zakończenia roku szkolnego w czerwcu 2020 ? Mimo, że upłynęło ponad pół roku, to powiem coś wam. Byłem, jestem i będę zadowolony z zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Nie musiałem iść na mszę oraz akademię. Świadectwo wręczył mi osobiście wychowawca i całość trwała ledwie 20 minut, a nie pół dnia cyrków. Jakie macie zdanie na ten temat ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły już nie chodzę ale zawsze chciałem aby rozpoczęcie i zakończenie roku trwały bardzo krótko i były mocno skompresowane w treści. 

Dziękujemy za ten rok, wyróżniamy ( tę i tę klasę/ osobę), życzymy udanych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiące😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziecko w szkole i mi jako mamie bardzo się podobało.  Zakończenie trwało może max 10 minut. Pani dala świadectwa i wakacje. Tez nie lubie mszy, przemówień, przeciągania. Teraz było extra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Też nie jestem fanką przeciągania takich wydarzeń. Ale zeszły rok pozostawił niedosyt. Moje dziecko kończyło podstawówkę, nie było balu, wyjazdów itd. Trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×