Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kocham być rozpieszczana przez faceta, kazać mu płacić za moje zachcianki, lub zabierać mnie na zakupy i wybierać dla mnie bieliznę. Nie musi nas oczywiście coś łączyć, wręcz przeciwnie, lubię kiedy to jest całkiem randomowy mężczyzna. Który mnie rozpieszcza potajemnie, ukrywając to od świata czy partnerki. W zamian wysyłam mu swoje zdjęcia w tych rzeczach które dla mnie kupił(kolczyki /bielizna /buty) 

Ogromnie mnievl to kręci, mieć władze nad czyimś portfelem i kazać pracować by mógł mi coś zafundować. Wiadomka, wszystko ma granicę, warto być ostrożnym by nie przesadzić i nie wyczerpać wszystkich funduszów takiego Pana, tylko ciągnąć go jak najdłużej. Lubię bardzo dominację materialną, fizyczną i werbalna.. No kręci mnie to do granic możliwości.. Może tu jest ktoś kto też ma tego typu fetysze? Lubi słuchać rozkazów i płacić za swoją Panią,robić za taksówkarza, sprzątaczkę itd? Wiem że się spotkam z dużą falą hejtów itd. Ale trudno, szanuje zdanie każdego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wanessa69 napisał:

tylko ciągnąć go jak najdłużej

Myślę, że tu są tylko tacy, którzy chcieliby żeby ciągnąć im jak najdłużej. 😁

 

3 godziny temu, Wanessa69 napisał:

Lubi słuchać rozkazów i płacić za swoją Panią,robić za taksówkarza, sprzątaczkę itd?

Przycież każdy, zauroczony facet tak będzie robił. 😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×