Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karolserek

Jak poprosić ex dziewczynę do dania mi 3 i ostatniej szansy

Polecane posty

Nie wiem jak to opisać, zawiodłem ją dala mi szanse wcześniej, ale byłem głupi i ślepy, przejrzałem na oczy dopiero kiedy zerwała ze mną kolejny raz tak jak ja zraniłem, żałuję wszystkiego co jej zrobiłem, ubiegałem się przez pewien okres, oficjalnie nie byliśmy para,a nie oficjalnie rozmawialiśmy mówiliśmy sobie kocham  i nabrałem nadzieji, spotkałem się z nią i powiedziała że jiz nigdy mi nie zaufa i nie da szansy. Proszę pomozcis kocham bardzo ta dziewczynę i totalnie mi na niej zależy, zepsułem ale chcd to naprawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chesz mojej rady! ZAPOMNIJ o niej,tak bedzie najlepiej dla niej.Jezeli Dziewczyna da Ci jeszcze jedna szanse ?......to juz mi jej zal.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Karolserek napisał:

Proszę pomozcis

Skoro to ma być ostatnia szansa to szkoda czasu. Poprzednia była też ostatnia. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, wiem że popełniłem kilka błędów, ale kocham dziewczynę mieszkamy 800 m od siebie, zapomnieć każdy potrafi powiedzieć po prostu zrozumiałem wszystko i zmieniłem się 

 

"No troche cos tam cos tam bo nie jestesmy razem jak bedizney to znowu bedziesz taki sam"

"Teraz się starasz"

Mogę powiedzieć tylko tylko zależy mi na niej, totalnie nie potrafię myśleć, bez niej. 

 

Proszę chłopacy dziewczyny pomóżcie, człowiek popełnia błędy ale naprawdę chce wszystko naprawić. 

Edytowano przez Karolserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×