Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angeeelx

Kupowanie followersów na instagramie

Polecane posty

Znacie jakieś dziewczyny które to robią i bardzo to widać? ja znalazłam Olgę Siedlecką i dziewczyna ma prawie 300 tysiecy obeserwujących a jak tak przejechałam parę rubryk to w większosci przypadkiem jakieś turki, araby i ogólnie cudzoziemcy u których konta wygladają na fejkowe obserwują, lajki tak samo a dziewczyna ma dużo współprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What annawears, B ielik

Wystarczy wejść na socialblade com wszystko czarno na białym 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, cotusie napisał:

Andziathere

O tym też słyszałam. Zresztą dziwne na socialblade widziałam miała nie raz dużo dni ujemnych gdzie jest np -200 na minusie a potem nagle następnego dnia tysiąc followersów na plusie. Dziwna sprawa. Zastanawia mnie to jaki ten świat jest niesprawiedliwy. Ktoś wyda kilka tysięcy i co już jest popularną osobą i ma współpracę? czemu te firmy nie patrzą na to kto ich obserwuje i kto lajkuje zdjęcia. Andziathere to nawet palete własną wydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wyszła na tym o tyle dobrze, że na kupionych followersach zdobyła trochę normalnych i ma jakieś komentarze po polsku ale ta Olga o której napisałam to nawet w komentarzach ma jakiś arabów a mimo to mnóstwo współprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wyszła na tym o tyle dobrze, że na kupionych followersach zdobyła trochę normalnych i ma jakieś komentarze po polsku ale ta Olga o której napisałam to nawet w komentarzach ma jakiś cudzoziemców, znaczki a mimo to mnóstwo współprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×