Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aletojuzbyło

Konizacja i co dalej?

Polecane posty

Witam, 

Wiem,że tematów tego typu jest dużo ,ale nie mogłam w obecnych odnaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Wizytę do lekarza mam w przyszłym tyg a do tego czasu zwariuje. Czy któraś znałaby bądź wie co dalej? Zacznę od początku ok. rok temu po cytologia stwierdzono 3 grupę. Skierowano mnie do szpitala na wycinki z kanału szyjki wyniki histopatologiczne dobre. Po pół roku kolejną cytologia znowu 3 grupa. Znów szpital tym razem konizacja. Dziś odebrałam wyniki i za cholerę nie wiem co one oznaczają. : Zmiany srodnablonkowa dużego stopnia HSIL(wg WHO 2014 ,dawniej CINII/III) strefy przejściowej szyjki macicy. Linia cięcie chirurgicznego wolna od zmian dysplastycznych. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziś powinnam mieć miesiączkę,mam bóle ale jej nie ma. Boje się że szyjka mogła zarosnąć i krew nie ma jak ujść. Nie wiem co mam robić. Proszę o radę. Wizytę nam dopiero w czwartek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaraj się uspokoic i jakoś wytrzymać do czwartku do wizyty, wtedy lekarz ustali dalsze leczenie. Myślę, że będziesz miała usunięcie zmiany, które sa niepokojące. 3mam kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×