Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klaudiaa0911

Chłopak/kolega

Polecane posty

Heej 🙂

Mam "problem" i potrzebuje małej porady . 

otóż , żyłam rok z partnerem który trafił do więzienia na odwiedzenie krótkiego wyroku (2 miesiące) , pod koniec odsiadki dowiedziałam że on miał na boku inna Panią , pisał z nią , spotykał się , w momencie kiedy mnie traktował źle to ja zawsze dobrze, nie chciał się przyznać, dopiero po którejś rozmowie powiedział że faktycznie chciał coś zyskać na tej relacji ale zarzeka się że mnie kocha, stąd mój mętlik w głowie, dla mnie sprawa jest chyba prosta że powinniśmy się rozstać ale są wątpliwości (dodam że on cały nasz związek pisał z tą dziewczyną) , na dniach odezwał się do mnie kolega, kiedyś się spotykaliśmy , ma problemu małżeńskie i się rozwodzi , był trochę podłamany , napisał mi wiadomość abym pamiętała że to dzięki mnie wychodzi na prostą , że nie chcę kończyć tej znajomości że chciałby spróbować z czasem stworzyć coś więcej no ok . Tylko tutaj mam obawę że chodzi mu o kwestie zapomnienia o zonie, mimo że dzwoni parę razy dziennie sam z siebie, często pisze . Pomijając fakt że Ja nie zakończyłam jeszcze wcześniejszego związku ale w jego dobre intencje też nie wierzę. Nie wiem jak to rozegrać ani w pierwszej relacji nie potrafię zakończyć bo nie mam opinie żadnej osoby innej a druga relacja to raczej dla mnie dobry kumpel

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, julka.roxi.btslove napisał:

Nie wiemy gdy się spotykał z tamtą to jako kto... może była mu tylko przyjaciółką do rozmowy o problemach np. między wami, taka psiapaiółka do wyżalenia się. Dlatego trudno coś poradzić. Ten drugi to rzeczywiście może chcieć Cię jako koło ratunkowe.

Ja rozmawiałam z Tobą dziewczyna, on jej mówił że zależy mu na niej jako na kimś więcej A nie jako przyjaciółce . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Klaudiaa0911 napisał:

nie chciał się przyznać, dopiero po którejś rozmowie powiedział że faktycznie chciał coś zyskać na tej relacji ale zarzeka się że mnie kocha, stąd mój mętlik w głowie

56 minut temu, Klaudiaa0911 napisał:

ma problemu małżeńskie i się rozwodzi , był trochę podłamany , napisał mi wiadomość abym pamiętała że to dzięki mnie wychodzi na prostą , że nie chcę kończyć tej znajomości że chciałby spróbować z czasem stworzyć coś więcej no ok . Tylko tutaj mam obawę że chodzi mu o kwestie zapomnienia o zonie,

Serio masz wątpliwości? Otrząśnij się. Nie jesteś ćmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, julka.roxi.btslove napisał:

Mogła kłamać bo to jej na nim zależy.

On to przed chwilą potawierdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×