Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olina

Siłownia + tycie

Polecane posty

Hej, od około miesiąca ponownie ćwiczę na siłowni ( miałam roczną przerwę) jednak w ciągu ostatnich 2 tyg zamiast choć trochę schudnąć przytyłam prawie 5 kg, czuje się z tym źle bo kiedyś ważyłam 20 kg więcej niż teraz. Boję się że znów będę mieć tak dużą nadwagę, 

Zaczęłam jeść więcej warzyw, robić sobie sałatki z kurczakiem, odstawiłam napoje gazowane na rzecz wody. Jednak waga wzrosła. Nie raz jadam późne posiłki ze względu na to że rodzice późno wracają z pracy i chce byśmy zjedli wspólnie. Wcześniej miałam problemy z odżywianiem, jednak gdy staram się z tego wyjść widzę że zamiast być lepiej, jest gorzej. 

Na siłowni robię cardio ale też i maszyny to na nich się głównie skupiam ale ciało nadal mam sflaczałe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc to zbyt krótki okres, aby zauważyć efekty 🙂 Cierpliwości!

Pamiętaj, zbilansowana dieta (możesz również spróbować liczyć kalorie, żeby sprawdzić czy dobrze się odżywiasz) i regularność w treningach. Efekty przyjdą, tylko trzeba trochę poczekać!  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinnaś przede wszystkim przyjrzeć się swojej diecie, ale ćwiczenia też mają w tym przypadku bardzo duże znaczenie. Sama miałam ten problem i w końcu zdecydowałam się na nieco inne rozwiązanie – skorzystałam z zabiegów wyszczuplających BTL Embody, które zapewniły mi wzrost masy mięśniowej i spadek masy ciała w stosunkowo którym czasie. Jeden taki zabieg trwa około 30 minut, ale wiadomo, że trzeba go jednak powtarzać. Mimo wszystko muszę Ci powiedzieć, że warto… Ja akurat byłam na tych zabiegach w SCM estetic i jestem bardzo zadowolona, więc zarzucam temat pod rozwagę 🙂!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz ilość węglowodanów w diecie. Oblicz sobie ile potrzebujesz kcal dziennie i jak chcesz schudnąć to musisz być ponizej tego ile potrzebujesz, tylko nie kosztem białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×