Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, nazywam się Gabriel, mam troszkę mniej niż 18 lat. Prawdę mówiąc nie wiem czy pisaniu tutaj takiego posta ( jest to moja pierwsza próba takiej inicjatywy) jest sensowne ale w sumie to co mam do stracenia? Dopiero niedawno, czyli chyba dosyć późno zacząłem odkrywać swoją seksualność z racji dosyć katolickich rodziców, tak więc szukam jakiejś doświadczonej kobiety, która mogłaby mi powiedzieć co i jak odnośnie tych spraw, masturbacji itd... Wszyscy moi znajomi już od dawna mają swoje dziewczyny a ja, przez swoją nieśmiałość całe życie jestem sam, przez co jestem trochę zdesperowany będąc całkowicie szczerym. Tak jak wspominałem, nie wiem czy jest to dobre miejsce na takie wyznania/prośby ale mam nadzieję, że znajdę tu kogoś do popisania. Z tego co zdążyłem zauważyć mam dosyć uległy charakterek i lubię jak ktoś jest tą wiodącą strona w relacji... Zostawiam tutaj swój profil ma GG i mam nadzieję na jakieś odpowiedzi tutaj czy tam ^ ^

GG: 67616061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

To forum dla dorosłych.

To gdzie w takim razie zwrócić się z takim pytaniem? W internecie nie ma odpowiednich miejsc, poza tym, co zmienia wiek? Rok w jedną, czy w drugą niczego nie zmieni, nagle, w dniu 18 urodzin mój mózg się zmienia i dostosowuje do wszechobecnej na każdym kroku erotyki? Nie popadajmy w skrajności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Gdzieś musi być granica. Tu jest dużo treści nieodpowiednich. Porad podobnych.

Uważam, że jestem w stanie sam stwierdzić co jest odpowiednie a co nie. Przecież wszystko jest względne. Każdy ma inną, dobrze znaną sobie granice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×