Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wartorozmawiac

Zmiana pracy a zdrowie

Polecane posty

Witam szanowne grono :). 

Jakie jest Wasze zdanie, mianowicie od 8 lat pracuje w autoryzowanym salonie sprzedaży samochodów nowych. Zarabiałem średnie pieniądze a teraz nawet niestety gorsze z racji sytuacji na rynku. Postanowiłem zmienić pracę i dostałem propozycje pracy u innego dilera, oraz jako przedstawiciel medyczny. Praca jako przedstawiciel medyczny, to nowe wyzwanie, rozwój i większe zarobki. Problem w tym, że powoli zdaję sobie sprawę, że moje płuca nie są w najlepsze kondycji. W przeszłości miałem naciek na płucu, który spowodował nieodwracalne zmiany w postaci zwapniałych guzków, pęcherzy rozedmowych czy rozdęcia płuca, FEV1 69%. Mam 37 lat, rodzinę, dzieci i chciałbym im zapewnić jeszcze lepszy byt. Chciałbym nadal się rozwijać i pracować jako PM. Zastanawiam się czy zmieniając pracę na przedstawiciela medycznego, nie będę zbyt bardzo ryzykował kosztem swojego zdrowia. Może jednak wybrać inny salon samochodowy , lecz na podobnych warunkach jak do tej pory. To tylko w wielkim skrócie, ale myślę że najważniejszy wątek zachowałem. Jakie są wasze opinie ?. Dziękuję i życzę dużo zdrowia !. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×