Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Skoro już jestem stanu wolnego

Polecane posty

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

A ten drugi na pewno biedzie się czuł wspaniałe 

Wprawdzie nie musi się starać ale już na stracie jest określony jako pan do odstrzału po kilku numerach 😄 normalnie zazdro

Faceci nie czują sie zle gdy mają szanse na bzykanie atrakcyjnej kobiety. Nawet jesli to chwilowe. Nie badz smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Faceci nie czują sie zle gdy mają szanse na bzykanie atrakcyjnej kobiety. Nawet jesli to chwilowe. Nie badz smieszna.

To jeszcze zależy, bo jak się po kilku latach związku dowiadujesz, że to chwilowe, to nie jest fajne. 
Natomiast nie jestem pewny, co bym zrobił, gdyby ktoś, w kim się zakochałem, chciał mnie tylko do jednorazowego seksu. 

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

To jeszcze zależy, bo jak się po kilku latach związku dowiadujesz, że to chwilowe, to nie jest fajne. 
Natomiast nie jestem pewny, co bym zrobił, gdyby ktoś, w kim się zakochałem, chciał mnie tylko do jednorazowego seksu. 

Ale my piszemy o jakims oktawianie. Większość wolnych facetów by sie nie zastanawiało co zrobic gdyby slodka ...ka chciała ich do lozkam. Zresztą ty jesteś w innej sytuacji dobrze wiesz co mam na myśli. Nie ma co porównywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Ale my piszemy o jakims oktawianie. Większość wolnych facetów by sie nie zastanawiało co zrobic gdyby slodka ...ka chciała ich do lozkam. Zresztą ty jesteś w innej sytuacji dobrze wiesz co mam na myśli. Nie ma co porównywać. 

Jestem w innej sytuacji, ale zastanawiam się czy w tej konkretnej bym się czasem nie zgodził. 😈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Jestem w innej sytuacji, ale zastanawiam się czy w tej konkretnej bym się czasem nie zgodził. 😈 

Twoja sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

Raczej ty masz coś nie pokolei w głowie skoro skoro ten się starał a tamten nie musi robić nic,wystarczy że ma fajne ciałko

Lol staral sie bo kupil parę rzeczy i nie było go miesiącami? Ciekawe masz podejscie do tematu. Kto powiedzial ze Octi sie nie stara? Po prostu nie mial szansy na podryw bo bylam zajeta sle zrzuciłam już ten ciezki bagaz bo Kitek uciekl 🤓😎 jak mi się podoba takie proste, nieskomplikowane podejscie. Tez chcialabym tak myslec, zycie byloby prostsze rotfl

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Tylko że tego poużywa i zostawi , a tamtego chciała na dłużej ....

To nie wiem kto ma lepiej w tej sytuacji 

Chodzi o to by obie osoby chciały tego samego na raz 

nie zrobie mu krzywdy, ostatecznie zostanie to w sferze mojej fantazji, nie chce go wykorzystac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

No nie wiem czy to takie super.

Jeśli ktoś mówi jednemu, że musi się starać o mnie by dostać się do myszku,mijają miesiące i nic.

a drugiemu da na wyciągnięcie ręki, tylko z tego względu że wygląda jak ciacho.

To jak ma się czuć ten pierwszy ? nawet jeśli tylko ten pierwszy może mieć liczyć na miłość. 

Mezczyzni przewaznie nie maja z tym problemu i nie przejmują się zona i kochanka ? To czemu Ty się przejmujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

A ten drugi na pewno biedzie się czuł wspaniałe 

Wprawdzie nie musi się starać ale już na stracie jest określony jako pan do odstrzału po kilku numerach 😄 normalnie zazdro

Tak mezczyzni traktują piekne kobiety i nie przejmuja się tym zbytnio. To dlaczego wlasciwie kobiety maja sie przejac? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Faceci nie czują sie zle gdy mają szanse na bzykanie atrakcyjnej kobiety. Nawet jesli to chwilowe. Nie badz smieszna.

Możliwe ze masz racje. Ale nie każdy facet jest taki sam i moze mu to wejsc na psychikę zwłaszcza jeśli sie zakochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

Patrząc na to że większości facetom na sexie zależy,to raczej się nie pogniewa.

dokladnie to z czym masz problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Możliwe ze masz racje. Ale nie każdy facet jest taki sam i moze mu to wejsc na psychikę zwłaszcza jeśli sie zakochal.

Wzruszające. Twoja postac to prawdziwa narcyzka która jara robienie facetom wody z mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

To jeszcze zależy, bo jak się po kilku latach związku dowiadujesz, że to chwilowe, to nie jest fajne. 
Natomiast nie jestem pewny, co bym zrobił, gdyby ktoś, w kim się zakochałem, chciał mnie tylko do jednorazowego seksu. 

Co byś zrobił? Większość mezczyzn nie ma takich dylematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Ale my piszemy o jakims oktawianie. Większość wolnych facetów by sie nie zastanawiało co zrobic gdyby slodka ...ka chciała ich do lozkam. Zresztą ty jesteś w innej sytuacji dobrze wiesz co mam na myśli. Nie ma co porównywać. 

A Ciebie nikt nie chce nawet pocałować a najwięcej zawsze masz do dodania rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Jestem w innej sytuacji, ale zastanawiam się czy w tej konkretnej bym się czasem nie zgodził. 😈 

pewnie bys sie zgodził jak większość, potem popłakał i do wesela by sie zagoiło 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A Ciebie nikt nie chce nawet pocałować a najwięcej zawsze masz do dodania rotfl

Juz sie nacalowalam co miałam. Zwal se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wzruszające. Twoja postac to prawdziwa narcyzka która jara robienie facetom wody z mózgu. 

Ale takiego faceta bys pochwaliła i jeszcze w nim zakochala? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale takiego faceta bys pochwaliła i jeszcze w nim zakochala? Lol

Ladna morda to za malo żebym sie zakochała. Nie mierz swoją miarą. Psychol niech sie z psycholem łączy w parę. Razem będą sie oglądać w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Juz sie nacalowalam co miałam. Zwal se.

To teraz wygłaszasz perory, bo jesteś madra po szkodzie. Ok mozna i tak redukować stres lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Ladna morda to za malo żebym sie zakochała. Nie mierz swoją miarą. Psychol niech sie z psycholem łączy w parę. Razem będą sie oglądać w lustrze.

wow dziwi mnie ze taka normalna jak Ty osoba nie wspolczuje mi ze Kitek nagle uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

To teraz wygłaszasz perory, bo jesteś madra po szkodzie. Ok mozna i tak redukować stres lol

Po jakiej szkodzie? Tej w twojej wyobrazni chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

wow dziwi mnie ze taka normalna jak Ty osoba nie wspolczuje mi ze Kitek nagle uciekl.

Jak przstaniesz infantylizowac to moze ci odpisze. Tymczasem ide na inny temat ... żarem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Po jakiej szkodzie? Tej w twojej wyobrazni chyba. 

Skoro wszystko jest wporzo to skad w Tobie takie rozgoryczenie? Oto jest pyt

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Jak przstaniesz infantylizowac to moze ci odpisze. Tymczasem ide na inny temat ... żarem. 

Ok jak dowiem się kiedyś co to słowo oznacza w Twoim slowniku i będzie mi sie nudzić to odezwę się. Ciao 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Ladna morda to za malo żebym sie zakochała. Nie mierz swoją miarą. Psychol niech sie z psycholem łączy w parę. Razem będą sie oglądać w lustrze.

Tak na marginesie - generalizując kazdy tak mowi, ale niestety logika, a emocje to dwie odrębne sfery i uleganie popędom, a więc te wszystkie Twe umoralniajace gadki mozna wlozyc miedzy bajki 😎 zakochalabys sie i jeszcze gotowała mu posłusznie obiadki. Cos jest w tych podręcznikach podrywaczy, niestety zawierają sporo prawdy 😁niestety dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Kitek tez sie znudził widocznie. I sprdolil. Tal sie kończy zabawa. 

przeciez sama babciu mówiłaś mi od początku ze to nie kandydat dla mnie bo zazdrosny i mialas racje to czemu teraz babciu mowisz ze jestem niedobra?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Tak na marginesie - generalizując kazdy tak mowi, ale niestety logika, a emocje to dwie odrębne sfery i uleganie popędom, a więc te wszystkie Twe umoralniajace gadki mozna wlozyc miedzy bajki 😎 zakochalabys sie i jeszcze gotowała mu posłusznie obiadki. Cos jest w tych podręcznikach podrywaczy, niestety zawierają sporo prawdy 😁niestety dla kobiet.

Wątpię. Tez umiem manipulować. Ale mi sie nie chce bo nie jestem narcyzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×