Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
barcelonczyk

Problemy z podniecaniem się

Polecane posty

Witam postaram się opisać najprościej jak się da. a więc od kilku dni jestem strasznie podniecony i ciężko mi to kontrolować , ostatnio był nawet dzień kiedy musiałem sam sobie pomoc i to 5x ciagu dnia....:( następnego dnia starałem się nie masturbować i nie było łatwo, non stop czuje ze mi się chce ( wystarczy ze o tym pomyślę , albo zobaczę zdj ładnej dziewczyny na tinderze ) i odrazu czuje ze mi się chce, mam 30 lat nie mam partnerki, normalnie masturbowałam się raz dziennie ( nie wiem Czyto ma jakieś znaczenie) ostatnio tez zacząłem ćwiczyć mięśnie kegla nie wiem czy to nie ma jakiegoś wpływu na to , czy konieczna jest wizyta u lekarza jeżeli tak to jakiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujesz się czymś ostatnio? Bo kilka miesięcy temu miałem tak nerwowy okres, że też ciągle chodziłem podminowany. O dziwo stres też może mieć takie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chyba nie... napewno jakieś stresy w robocie ( bardziej w...) ale chyb nic żebym bardzo się tym stresowal

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angel ma rację. Wyposzczona kobieta pewnie byłaby zadowolona z takiego obrotu sytuacji (i jej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakłądam, że przy takiej chcicy to by podszedł do sprawy profesjonalnie 🙂 Chyba, żee poziom już tak kosmiczy, że nie byłby w stanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×