Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niunia07

Jak się zachowywać żeby przyciągać facetów

Polecane posty

Jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Jak się zachowywać żeby przyciągać uwagę facetów. Jeżeli chcę kogoś poznać to jaka powinnam być? Półnaga czy raczej skromna? Szalona czy niedostępna? I czemu niektóre kobiety mają tak wielu facetów? Czy dlatego że faceci patrzą tylko na urodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na sznur, zarzucaj lasso i przyciągaj do siebie. Efekt gwarantowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, niunia07 napisał:

Jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Jak się zachowywać żeby przyciągać uwagę facetów. Jeżeli chcę kogoś poznać to jaka powinnam być? Półnaga czy raczej skromna? Szalona czy niedostępna? I czemu niektóre kobiety mają tak wielu facetów? Czy dlatego że faceci patrzą tylko na urodę?

To jeszcze zależy w jakim celu kogoś poznać , bo jak nie na poważnie tylko bardziej dla rozrywki to może być półnaga i szalona 😄 ale jak na poważnie to skromna i niedostępna 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My faceci uwielbiamy kobiety naturalne,piękne i seksowne ( a teraz sobie autorko dopisz co chcesz do tych słów )

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy facet lubi inny typ kobiet. Jeżeli chcesz poznać kogoś na poważnie to najlepiej bądź sobą nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo później będą tylko problemy. Napewno też nie zwracaj za bardzo uwagi na siebie bo to nie za bardzo przyciąga bardziej pomyślą "co za ...ka". Ja swojego chłopka czym bardziej odpychałam i goniłam od siebie tym on bardziej za mną biegał, ale innego takim zachowaniem odpychałam. Każdy jest inny. 

Edytowano przez Ruda45
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, niunia07 napisał:

Jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Jak się zachowywać żeby przyciągać uwagę facetów. Jeżeli chcę kogoś poznać to jaka powinnam być? Półnaga czy raczej skromna? Szalona czy niedostępna? I czemu niektóre kobiety mają tak wielu facetów? Czy dlatego że faceci patrzą tylko na urodę?

Najlepsze są trzpiotki niewydymki z biustem na wierzchu. Kisi a nie da się uwieść. Odwieczne prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Przyciągnąć można i co dalej? Życie według sztuczek z poradnika? Blagam

Satysfakcję ma, że facet zabiega i się ślini na jej widok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mogę napisać poradnik jak przyciagnac milon facetow, których nie chcesz i odstraszyć tego, którego chcesz. Zainteresowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ja chyba mogę napisać poradnik jak przyciagnac milon facetow, których nie chcesz i odstraszyć tego, którego chcesz. Zainteresowana? 

Napisz jak przyciągnąć tego, o którym myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wariete napisał:

Napisz jak przyciągnąć tego, o którym myślę. 

Właśnie tez sie nad tym glowie jak to zrobić, zeby przyciągać tego o którym mysle, a nie pozostałych. Moja metoda nie jest doskonałą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Złap go znienacka za gucz 😌

Podsuń się bliżej wtedy to zrobię. 😌

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Właśnie tez sie nad tym glowie jak to zrobić, zeby przyciągać tego o którym mysle, a nie pozostałych. Moja metoda nie jest doskonałą. 

To jest najgorsze. Przyciągamy samych zboczeńców, z marginesu społecznego i niechcianych du.pków. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wariete napisał:

To jest najgorsze. Przyciągamy samych zboczeńców, z marginesu społecznego i niechcianych du.pków. 😎

To, co przyciaga facetow to jest uroda, sex appeal, inteligencja oraz wyobrażenie, ze ktos jest niezaangażowany. To jest idealna kompilacja, by przyciagnac milion facetow, ale nie tego właściwego. Ale sex apeeal musi być serwowany w taki sposób, żeby dać przedsmak tego, co może się wydarzyć, czyli nie może być wulgarny, ma to być tajemnicze i kuszące, zeby ktos chcial sięgnąć po wiecej. A w przypadku tego Jedynego działa to odwrotnie, tj. On chce czegos stałego i nie na reke mu jest to, o czym jest wyzej. To jak sprawić, żeby nie przyciągać pozostałych, a przyciagac Jego? Niech pomysle...ukryć sex appeal, nie rozmawiac z mezczyznami, nie nawiązywać kontaktu wzrokowego, skupić na ognisku domowym i zapomniec o swoich aspiracjach? A Ty jak myslisz? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wariete napisał:

Nie wiem. 😪

Ja tez nie umiem byc jak trzeba 🤧 staram się i zawsze wychodze na niedobra 😎🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ja tez nie umiem byc jak trzeba 🤧 staram się i zawsze wychodze na niedobra 😎🤑

To co mam zrobić? Jak odszukać i przyciągnąć tego, o którym myślę? Ty przynajmniej umiesz się wysławiać. Doradź, wymyśl coś. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

To, co przyciaga facetow to jest uroda, sex appeal, inteligencja oraz wyobrażenie, ze ktos jest niezaangażowany. To jest idealna kompilacja, by przyciagnac milion facetow, ale nie tego właściwego. Ale sex apeeal musi być serwowany w taki sposób, żeby dać przedsmak tego, co może się wydarzyć, czyli nie może być wulgarny, ma to być tajemnicze i kuszące, zeby ktos chcial sięgnąć po wiecej. A w przypadku tego Jedynego działa to odwrotnie, tj. On chce czegos stałego i nie na reke mu jest to, o czym jest wyzej. To jak sprawić, żeby nie przyciągać pozostałych, a przyciagac Jego? Niech pomysle...ukryć sex appeal, nie rozmawiac z mezczyznami, nie nawiązywać kontaktu wzrokowego, skupić na ognisku domowym i zapomniec o swoich aspiracjach? A Ty jak myslisz? 

Myślę, że nie ma się co zastanawiać nad tym jak się zachować zeby przyciągnąć faceta. Trzeba się zachowywać normalnie,  bo jak facetowi spodobasz się nienaturalna to znaczy że w naturalnej odsłonięcie cie nie zaakceptuje;) więc albo wóz albo przewóz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wariete napisał:

To co mam zrobić? Jak odszukać i przyciągnąć tego, o którym myślę? Ty przynajmniej umiesz się wysławiać. Doradź, wymyśl coś. 😎

I to wysławianie sie tez moze byc wada albo zaletą. Możesz poczytac ksiazki, zeby budowac zasob słownictwa i rozwijać wyobraźnię, ale uwaga - to tez moze byc wabikiem wabiacym wszystkich pozostałych, a nie tego o kim myslisz 😎 caly czas pracuje nad tym jak to zrobić, zeby było dobrze 😎🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedz cos o tym Twoim ukochanym? Moze podpowiem co ja bym zrobila.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wariete napisał:

 Ty przynajmniej umiesz się wyslawiac 😎

ale nie mowie w takim języku jak On, nie umiem wyslawiac sie tak jak On i powstaje problem z komunikacja. Ech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

I to wysławianie sie tez moze byc wada albo zaletą. Możesz poczytac ksiazki, zeby budowac zasob słownictwa i rozwijać wyobraźnię, ale uwaga - to tez moze byc wabikiem wabiacym wszystkich pozostałych, a nie tego o kim myslisz 😎 caly czas pracuje nad tym jak to zrobić, zeby było dobrze 😎🤑

Głupia rada bez urazy. Nie wyobrażam sobie rozmawiać w sposób elokwentny tudzież w zawoalowaną pokusę tylko po to by oczarować wybranka swoją nieskazitelną inteligencją powodujacą, że niebo się rozstępuje i wszystkie gwiazdy spadają wprost do jego oczu. A ja mówię..Kochanie, Twoje oczy są jak gwiazdy. 😁 😎 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

a powiedz cos o tym Twoim ukochanym? Moze podpowiem co ja bym zrobila.

Zwykły śmiertelnik. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Myślę, że nie ma się co zastanawiać nad tym jak się zachować zeby przyciągnąć faceta. Trzeba się zachowywać normalnie,  bo jak facetowi spodobasz się nienaturalna to znaczy że w naturalnej odsłonięcie cie nie zaakceptuje;) więc albo wóz albo przewóz 

w skrócie treściwie przedstawilas sedno, ale jak przyjrzeć się bliżej temu procesowi budowania relacji z druga osoba, okazuje die, ze mozg meski i żeńskim pracuja calkiem inaczej i dochodzi do nieporozumień. I na tym polega sztuka budowania relacji by spełniać czyjeś oczekiwania, a zarazem nie zapominać o sobie i otrzymywać to, czego się pragnie. Zgadza się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

ale nie mowie w takim języku jak On, nie umiem wyslawiac sie tak jak On i powstaje problem z komunikacja. Ech 

Paralizuje nas strach przed tymi, których kochamy. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wariete napisał:

Głupia rada bez urazy. Nie wyobrażam sobie rozmawiać w sposób elokwentny tudzież w zawoalowaną pokusę tylko po to by oczarować wybranka swoją nieskazitelną inteligencją powodujacą, że niebo się rozstępuje i wszystkie gwiazdy spadają wprost do jego oczu. A ja mówię..Kochanie, Twoje oczy są jak gwiazdy. 😁😎🤣

Zalezy jaki jest target i co ten mezczyzna oczekuje. Stad moje pytanie jaki On jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wariete napisał:

Zwykły śmiertelnik. 😉

Ta informacja jest zbyt lakoniczną. Jak się zachowuje, jakie ma hobby, czym się zajmuje, jak się ubiera, jakie ma poglądy, otwórz nieco temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wariete napisał:

Paralizuje nas strach przed tymi, których kochamy. 😌

moze tez, ale ja calkiem inaczej formuluje mysli niż On i często zostaje duże pole do interpretacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×