Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bobisława

Bajki z minisaloniku

Polecane posty

Nie wiem, czy jest gdzieś wątek p phezesowej, ale chciałabym was zaprosić do pomocy małpiatce w zrobieniu czegoś dobrego 🙂

 

Tęsknisz za przypałami małpiatki i popisami belonogiego? Marzysz, by dowiedzieć się, jaką bapką jesteś dziś? Korci cię, by poznać tajemnicę narodzin kiepskiej i pójść z belonogim na pierogowe polowanie?
Jeśli tak, zapraszam Cię do lektury mojego wysrywu - książeczki, na której 80 stronach przeczytasz m.in. stare i nowe bajki o bapce, poznasz swój bapkowy znak zodiaku, zaznasz poezji i zaśpiewasz największe hity w nowej odsłonie. Of kors wszelka zbieżność z miejscami i osobami istniejącymi jest PRZy PAD KO WA 🙂
Próbki mojej twórczości latały kiedyś na kafe na nieistniejących już wątkach. Kto mnie nie zna, może obczaić skriny moich tekstów na IG Balkonowego 🙂

Książka ta ma charakter charytatywny. A to znaczy, że żeby ją otrzymać musisz wpłacić co najmniej 10 zł na wybrany przeze mnie ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt - Jeżurkowo.

http://jezurkowo.primum.org.pl/2016/09/wesprzyj-finansowo/

Gdy już to zrobisz, wyślij potwierdzenie przelewu (możesz oczywiście zamazać swoje dane) na adres mailowy bobislawa1@gmail.com.
W odpowiedzi otrzymasz plik pdf z moją książką 🙂
Możesz sprawić, że bapka choć raz i zupełnie niechcący zrobi coś dobrego 🙂

PS. Proszę, by osoby, które otrzymają książkę nie rozsyłały jej dalej.
PS2. Uprasza się szefową herbaciarni (tak, wiem, że tu jesteś!) i jej przydupasów o nie pisanie do mnie z ewentualnymi pogróżkami. Ostrzegam, że jeśli będziecie do mnie pisać, to wszystko będę upubliczniać we wszelkich możliwych sm jako nękanie, a autorów banować. Mój mail ma być miejscem pozytywnie zakręconym 😄

Edytowano przez Bobisława
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×