Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bzdury

Bzdury

Polecane posty

Ciągle gdzieś czytam, że jeśli mąż w domu nic nie robi to wina żony. I chcę powiedzieć, że to BZDURY. My kobiety od zawsze, od urodzenia, mamy wkładane do głowy, że obiad to kobieta, że za bałagan to kobieta powinna się wstydzić, niegrzeczne dzieci- zła matka. I moje ulubione: widziały gały co brały. Tak, i ja widziałam. Mój, wtedy jeszcze, narzeczony pomagał mi we wszystkim: od gotowania, przez sprzątanie, po prace remontowo-budowlane. Niestety po ślubie chyba mu się znudziło, albo doszedł do wniosku, że już ma od tego kompetentną osobę. Oczywiście w dalszym ciągu lubi pomagać całemu światu(rodzinie, sąsiadom) poza mną. Pomaluje ściany u siostry, ale w domu zachrzaniam sama z wałkiem. Odkąd zamieszkaliśmy razem tylko szuka wymówek żeby uciec z domu. Żadnych obowiązków na swoje barki nie bierze. Może właśnie to jest problem, że dopóki nie były to obowiązki to było przyjemnie, a teraz jest jak jest. Przeczekanie nic nie daje, miesiąc nie zjedlibysmy obiadu, a do podłogi byśmy się przykleili. Rozmowy, dają tyle, że powie mi to co chcę usłyszeć, a następnego dnia zdaje się nie pamiętać. Kłótnie- jeśli przez 3 dni będę się drzeć( przy okazji czuć się jak wariatka, czepialska zołza) to rzeczywiście coś zrobi. Ale raz, jedną rzecz, np.sniadanie, na zasadzie: masz i odwal się już ode mnie. Albo specjalnie zrobi przy tym syf, żeby więcej go nie prosić. Specjalnie coś spieprzy, a później gra głupiego. Nie dosyć, że jestem odpowiedzialna za cały dom, to jeszcze mam wziąć odpowiedzialność za to, że mój chłop to leń, i wieczny chłopiec. Bo to przecież ja powinnam go nauczyć jak być dorosłym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×